SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wybieracie: pewny under czy apteka?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6160

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Wiem, ze wiekszosc z was wali raczej pewne undery, sa jednak tacy ktorzy underow nie chca i bija tylko drozsze apteczne* srodki typu: Unigen, Alpha czy Balkan.

Jak to jest z wami? Wolicie pewny, tanszy under czy zaplacic wiecej za apteke? A moze bierzecie na cykl i apteke i undery laczac je?

* to nie jest temat zeby sie klocic czy Unigen, Alpha czy Balkan to apteka.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 62 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 911
co rozumiesz przez pojecie "apteka" bo dla mnie to jest gdy sam kupuje z apteki

a te undery co wymieniles to nie sa apteczne srodki

Remember to keep Yourself alive, there is nothing more important then that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ostatnimi czasy.

kupując od dila wolę pewny under.


Jednak wracajać do kwesti zasadniczej działający iran czy galenika kosztują mnie mniej niż under wnioski są proste ...
testolic kosztuje mnie mniej niż alpha czy unigem wnioski tez są proste.

Apteka to dla mnie jest tylko jak sam w niej kupuje.

Wybieram przeważnie ostatnio popularne ubdery alchemia, genesis , adroxen ostatnio atomic oprócz winka inj tu tylko desma, stanol , choć to też undery, ale myślę że lepszej sterylności.
Staram się nie przepłacać.
Jednak w wyborze np metki kieruje sie swoim przeczuciem kupuje tanią lyke tania i dobra.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
sprawdzony under, bo "apteka" to i tak under, tylko ze nie sprawdzony.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 277
z apteki przede wszystkim teście, reszta sprawdzony under. czyli opcja nr 3 - mieszam.

moje drugie konto, na poprzednie miałem włam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Spoko, ze piszecie wlasne opinie nt. temat, a nie tylko glosujecie, sog komu wejdzie. Mam nadzieje, ze temat sie rozwinie. Napisalem, ze to nie temat w ktorym bedziemy sie klocic co jest apteka a co nie. Chociaz dotyczy to tematu co zescie napisali, wiec nie sa to off-topy. Zapraszam do dalszej dyskusji i glosowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202702
jeżeli chodzi o środki iniekcyjne to tylko apteka a z orali może być under ale sprawdzony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Kazdy woli apteke, ale raczej miesza jednak. To tak jak ja. Zalozylem tez ten temat po to zeby zobaczyc Wasza aktywnosc na forum. Bo brakuje mi troche postow, wypowiedzi i dyskusji niektorych osob. Kazdy ma wakacje i pyerdoli system czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29288
powinna byc jeszcze jedna opcja w ankiecie
- zawsze kupuje najtanszy, dostepny towar ktory "dziala"
z tego co widze po silowniach to wlasnie wiekszosc tak kupuje, najtaniej i byle dzialalo z "rekomendacja" dilera i tyle

ja staram sie celowac w jak najpewniejsze undery z jak najlepszymi cenami

/
only the best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25673
gdybym miał receptę i możliwość pójścia z nią do apteki to w taki sposób rozumianą "aptekę" wybrałbym.

natomiast w obecnej sytuacji wolę pewny under z dobrą ceną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
zdecydowanie apteka.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na zime

Następny temat

problemy z libido

WHEY premium