SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co to jest%)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29096
Moze jest na krotkich estrach i robi szoty ED igla 12stka.

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
moj znajomy ma takei cos stad wiem ze jest to twarde , on ma to nawet na barkach...

szjas na maxa

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam taka gulalke na przeframieniu, jedna i chyba od zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 643 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18607
to sa tluszczaki nic groznego ale brzydko wyglada taka wada genetyczna a i saa na pewno nie sprzyja w takim przypadku

pamietaj ze zawsze moze byc lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Macie pomysły jak to usunąc ? może pobawic sie w domoweho chirurga

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
badz mezczyzna... zrob operacje tepym nozem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Żylaki na rękach

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Marcel masz to na piszczelu?I normalnie to widac czy tylko czasem się pojawia?Bo mi takie g**** wyskakuje jak bardzo szybko idę i piecze jak cholera-wydaje mi sie że to jest "chromanie przystankowe" spowodowane zatykaniem się żył w konczynach...a już jak jestem na cyklu to niemal za każdym razaem jak gdzieś zapieprzam to g**** daje znac o sobie:[

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
W zasadzie to nie daje o sobie znac w zaden bolesny sposób... stanowi tylko mały problem wizualny
Ale gdy siedze bądź leże ta "górka" staje sie praktycznie niewidoczna, natomiast podczas stania lub chodzenia uwypukla sie...

Add: Kazam Ty mi chyba źle zyczysz
Add2: Nee , to znajduje sie ok 1cm od piszczela

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2005-05-30 14:42:32

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
"Żylaki na rękach " a co w tym dziwnego??? gdybys wiedzial od czego powstaja zylaki to bys sie ine smial bo moga one powstawac zarowno na nogach jak i rekach...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Beta2-mimetyki

Następny temat

deca-durabolin

WHEY premium