SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co teraz?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 320
Witam!

Mam za sobą dwa miesiące treningu treningiem dla początkujących z forum. W planach mam jeszcze ponad 2 tygodnie tego treningu, czyli zakończę prawie na trzech miesiącach. Potem 2 tygodnie przerwy (akurat będzie to okres swiateczno-noworoczny) i mam zamiar jechac treningiem dla sredniozawansowanych.

Czy myslicie, ze to juz odpowiedni moment? Jakie mieliscie wyniki na treningu dla poczatkujacych?

Moje osiagi. Przed treningiem:

Biceps: 31
Klatka: 94
waga: 71
wzrost: 173

Obecnie
Biceps: 33,5
Klatka: 101
waga: 75
wzrost: 173

Jak oceniacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie przytyło ci sie?? lepiej stacyjny teraz :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak na obwodowy to nawet nawet...
lepiej stacyjny tak jak napisał karolkr1.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 320
Przytyło się z czego jestem niesamowicie zadowolony ;]

czyli trening dla sredniozaawansowanych bedzie w sam raz teraz? Mam zamiar jechac teraz tez z A6W chociaz rozne opinie na ten temat slyszalem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na nogi(potrzeba ułożenia)

Następny temat

Przerwa w treningach

WHEY premium