SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co teraz?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1898
Klaniam sie nisko. Bez zbednego pisania kieruje pytanie, co teraz wedlug was bedzie dobre, po cyklu Jabłczan + Reduktor. 6 tygodni z jablczanem minelo i teraz mam kolejne 6 "odpoczynku" od niej. Wiec jaki produkt teraz polecacie? Ponoc po cyklu z kreatyna dobre sa stacki, tylko jakie? Z gory dzieki za pomoc.

The Piano Keys Are Black And White But Their Sounds Are Like Thousands Of Colours ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
stacki to w kreatyna

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
no właśnie staki to zazwyczaj kreatynowe. No ale mniejsza z tym nie o to pytałeś. Polecić Ci mogę ze staków Universal Storm, Ultimate Horse Power, Dymatize Xpand.. dużo jest teraz dobrego towaru na rynku. Wszystkiego nie testowałem oczywiście ale wybrałem Ci te które dla mnie okazały się najlepsze. pozdro ;)

jak kto dba tak i ma :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wybor zalezy przede wszyskim odtego ile dodatków w takim saku chcialbys aby było; od prostszych takich jak wspomniany storm do b. juz zlozonego jak np. massacra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nie wiemy co polecić bo nie wiemy nic o planach

trenujesz jak?jak jesz/

robisz masę czy co?

ile stażu?

kasy?

napisz coś

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1898
No dieta raczej malokaloryczna, chce spalic jeszcze zbedny tluszcz. Kasa raczej nie gra roli, a staz to tak formalnie 10 miesiecy. Trening 3x w tygodniu no i chyba tyle. Jak narazie wczesniejsze eksperymentalne dla mnie polaczenie zadzialalo ;p, bo body fat spadl, a ilosc miesni poszla do gory.

The Piano Keys Are Black And White But Their Sounds Are Like Thousands Of Colours ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 229 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1449
jeżeli masz odpoczynek to zainwestuj coś z argininą żeby utrzymać to co wypracowałeś na kretce. Takie jest moje zdanie

"I'll be back"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ważną sprawą moga więc okazac się bcaa,zma,cytrulina/aakg,alc, hmb lub poprostu wszytsko to [lub prawie] w jednym.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-12-02 19:36:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1898
Czyli Apokalipsa reasumujac sugerujesz ze ten zestaw wyzej wymieniony bylby dobry i pozwolil by mi spac(chociaz troszke z waga) a przy tym "wbic" troche masy mięsniowej? Napisales jeszcze "lub prawie" czyli co miales na mysli? Co moglbym sobie odpuscic?

The Piano Keys Are Black And White But Their Sounds Are Like Thousands Of Colours ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zasadniczymi suplami w takiej sytuacji byłyby bcaa/glutamina i zma, nastepnie dodatek arginina/cytrulina także wpłynąłby pozytywnie na regenerację, alc także -w nastepnej kolejności, potem hmb, ew. można by jeszcze dorzucić- w nie przesadnej dawce- jakis spalacz.
to mysle byloby juz b. dobrym dodatkiem do wlaściwej diety i treningu.
gdybys te wszystkie czynniki starannie spełnił to mysle, że efekt mógłby byc niemalże gwarantowany[pisze niemalże bo ludzki organizm jest ciągle do końca niezbadany]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1898
Wlasnie chcialem zapytac czy moglbym dorzucic jakis spalacz, ale mnie uprzedziles. dzieki wielkie za pomoc. w razie jakich kolwiek watpliwosci bede sie jeszcze przypominal ;). Pozniej jak znajde czas to jeszcze wysle przykladowe produkty jakie mialbym zamiar zakupic, zeby skonfrontowac to z waszymi opiniami, co by efekt byl jak najlepszy i nie bylo watpliwosci :)

Zmieniony przez - Vienioo w dniu 2008-12-03 16:50:58

The Piano Keys Are Black And White But Their Sounds Are Like Thousands Of Colours ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skutki uboczne działania supli

Następny temat

Co jest nie tak?

WHEY premium