SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie o takim zestawie ....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1032

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga / wzrost

75

Staż treningowy

3 z przerwami

Cel cyklu

masa mięśniowa

Stosowane już wcześniej suplementy

cm3 trec, białko whey C6, aps mesomorph.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 322
Witam, co myślicie o takim zestawie białko AMIX Monster Beef+(CM3 trec lub TCM olimp)+ BCAA XTRA activlab+ MUSCLE PHARM ASSAULT 740g. Zamierzam zacząć taki zestaw od listopada. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
staż 3 to mam nadzieje lata?
monster beef bym odpuścił
czyli zostaje cm3+hitec BCAA+ assault
dla pewności dieta jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 322
monster i bcaa już mam chce na dniach dokupić assault i kreatynę i właśnie się zastanawiam czy brać cm3 czy tcm dla odmiany. 4 msc temu brałem cm3, im więcej czytam tym większy mętlik :)a z dietą to różnie, staram się ale różnie to jest ze względu na różne godziny pracy, wyjazdy kilkudniowe :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
a jak ze stażem?
tcm 1100 mg na kaps, a cm3 1250 mg poza tym to to samo
możesz do odmiany wsiąść z olimpu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 322
w sumie to długi okres ćwiczyłem bez odżywek, ćwiczę z 3-4 lata z przerwami do tej pory 3 razy w tygodniu o 8 rano. Zmieniam na 4 razy, przy 3 ciężko się było mi wyrobić ze wszystkimi partiami licząc że 1h na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
to dokup assaulta dobra przed treningówka i do tego cm3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 322
dzięki, jednak skusiłem się na tcm dla odmiany ;) napiszę o efektach za dwa msc pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 322
jak długo można brać jabłczan ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
6-8 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
8-12 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
co do długosci cyklu to tak minimum te 8 tygodni by się zdało a ile to do puki widzisz dobry progres.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wazne pytanie

Następny temat

Pytanie do bardziej zaawansowanych:)

WHEY premium