SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie o takiej suplementacji + porady prosze :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Ok zalozylem juz jeden topic o suplementach ale juz sytuacja sie unormowala, mam wszystko co mialem dostac (polowa za darmo wiec czemu nie brac ) i pytam sie co z tym ****a zrobic

1 - Naturell BULK 1,2kg
2 - OLIMP Tauryna 200kaps
3 - NUTREND Kreatyna 1000 300tab + 150g Kreatyna MEGABOL (na faze nasycenia uzyje MEGABOLA + NUTREND potem sam NUTREND)
4 - Dibezncozide 100kaps (na mnie dziala, sprawdzone)
5 - NUTREND BCAA ~150ml
6 - MEGABOL HMB 90kaps

Co ja mam sobie z tym zrobic? Bo tyle jeszcze nie mialem a musze to wpieprzyc w miesiąc bo potem wyjazd do Łeby pod namiot na miesiąc kolejny i niebede mial jak zabardzo wszystkiego brać. Ale na siłke tam bede chodził A, i zakładając ze w Łebie ten miesiąc bede ćwiczył (godzinka dziennie około) to jaki suplement (w tabletkach lub kapsulkach bo gainerow i bialek niebede miał jak zrobić) wziać na wyjazd?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
aha rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
hello
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 509 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9861
rok temu bylem w podobnej sytuacji jak ty.Na wyjezdzie cwiczyłem na podtrzymanie ale co z tego jak pilem dzien w dzien no i jeszcze tyle dziewczyn sie krecilo w koło...komu sie chciało siedziec na silowni... Lepiej zostaw to sobie na powrot.Takie przynajmniej jest moje zdanie.

<<< powrót >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1991
Jak połowe masz za darmo to może sprzedaj.Będziesz miał więcej kasy,a tej w wakacje nigdy za wiele.Cwiczyć w wakacje, tak porządnie to chyba się nie da.

"MJ-Greatest to ever
play the game."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Uzbieralem 3000zl na wyjazd wiec kase mam wiec niebede sprzedawal supli, co do cwiczenia to w Lebie znam jedną taką siłownie 100m od campingu na ktorym bede rezydowal wiec razem z kumplami bedziemy tam chodzic, milosniekiem piwa nie jestem wiec tez wielki problem to nie jest, inna sprawa ze po silce az sie chce chodzic po miescie bez koszulki

Wiec jednak pomozcie a nie gderajcie ze niebede cwiczyl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaką l-glutamine kupic??

Następny temat

Co to za kreatyna z efektem voluminizacji???

WHEY premium