SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie o boksie?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5237
witam
roawazam wlasnie rozpoczecie treningow boksu , co o tym sadzicie, czy w warunkach ulicznych sie sprawdzi bo o to glownie chodzi

pozdrawiam KUMEK

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarł ten nie żyje..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kikboksing jest tak samo dobry jak taj nawet największe konie padają po kopie na piszczelem

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boks to najlepszy system uderzen.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7061
Witam
Stary, zaczynaj treningi jak najszybciej. Doradzam bo sam trenuje i jestem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja sądze że najlepszy system uderzeń, ale zaraz po thai box.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
boks to moje zycie :>

nie spotkalem sie na ulicy z kims, kto mialby na tyle dobra garde, zeby nie trafic go na szczeke prawym prostym

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaczynaj treningi boks w zwykłej walce ulicznej jest bardzo przydatny , przy odpowiednim zaangażowaniu w treningi nauczysz sie dobrze uderzać , unikać ciosów , tylko pamiętaj boks uczy walki z tyko jednym przeciwnikiem.




"poruszam sie jak motyl ,a kąsam jak pszczoła"

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
praktycznie kazda walka sportowa uczy walki z jednym przeciwnikiem

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
o ****a
co za motto

czekaj
ja mam nad lozkiem ''I am the greatest; I'm young; I'm handsome; I'm fast. I can't possibly be beat. They all must fall in the round I call. I should be a postage stamp. That's the only way I'll ever get licked. The heavyweight champion of the world should be pretty like me. It ain't bragging if you can back it up. Float like a butterfly, sting like a bee. I'm so mean, I'm medicine sick. I shook up the world. Me! Whee!!!''
:>

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepsza jest stamowska szkola boksu. Praca nog i technika. Muay thai jest na drugim miejscu. A najlepiej zaczac od boksu a potem Thai.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AMEN

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Boruta, jeżeli najlepsza jest stammowska szkoła boksu, to dlaczego tak badziewnie stoimy na świecie w boksie zawodowym??? Poza Gołotą, który ostatecznie okazał się kurczakiem i skompromitowł nas na całego niczego specjalnego nie osiągnęliśmy... A może mylę się?
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kick-boxing-Trojmiasto

Następny temat

stick fighting??

WHEY premium