SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie o Ostarine? Blokuje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 441
Czytałem relacje z cyklu i dawki 20-25 mg blokowały. W połączeniu z DAA myślisz ze przyblokuje w dawkach 20-25 mg (Ostarine)?

szymon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 727
Najlepsza dawka ostaryny z tego, co wiem to 0,25mg na kg masy ciała.
DAA zostaw na zejście.

Jak ktoś się boi ostaryny to lepiej niech zostawi w spokoju jakikolwiek doping...

Doping ma zawsze dwie strony medalu w życiu nie ma nic za darmo...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 441
Mam zamiar wziąsc 15 mg +kreatyna przez 8 tygodni a potem wrzucić DAA. Myślicie ze sie opłaca i bloknie. Cel masa mięśniowa i siła.

szymon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZackD https://www.sfd.pl/UZUPEŁNIAMY_PROFILE-t1082610.html

a dyskusje w dopingu: https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-11-30 16:43:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 441
Gotowe.

szymon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 441
Spróbuje 15 mg z kreatyna przez 8 tyg a pózniej wrzucę DAA
1

szymon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 207 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1304
Przy mojej wadze dawka dla mnie to około 21.5mg dziennie, ja daje 20 bo mam tabsy po 10g:) Nie wszystkich musi blokować itp. Zależy od organizmu itp. ale najlepiej ocenią to wyniki które zrobię po cyklu:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trafil mi się podopieczny po cyklu na ostarynie - lh, fsh, test niziutko. Prolaktyna i proby watrobowe ponad norme, lipidowy tez w slabym stanie.
Po lgd jest tak samo.

Ja bym nie wierzyl w reklamy i rzekomą "bezpieczność" SARMów %)
Imo jest to sensowne tylko w przypadku osób obawiajacych sie sajdow ze strony androgenow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 441
No tak tylko, ze to nie była sama Ostarine tylko z lh i fsh. Mi chodziło o solo Ostarine

szymon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 441
A ile mg dziennie brał?

szymon

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mostek i co dalej, potrzebna pomoc i jakies sugestie

Następny temat

PH dobre czy nie?

WHEY premium