SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mi jest, problem z jezykiem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7
Od dluzszego czasu zauwazylem ze moj jezyk jest porośnięty czyms "bialym" i ma czerwone kropki na jezyku. Prosze spojzec na zdjecie. W ostatnim czasie mialem problemy z zoladkiem, zgage, zaparcia, i cos podobnego do wzody zoladka ale to sie wszystko teraz unormowalo. Lecz jezyk jaki byl to i taki jest. Prosze o porade!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21739 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Diagnozowałeś u gastroenterologa?

Sprawa z językiem jest boląca..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7
aktualnie jestem za granica, nie bylem z tym u zadnego lekarza.
Nie czuje zadnych bolow, tylko ten wyglad mnie przeraza.

Zmieniony przez - tomeek94 w dniu 2014-08-30 21:24:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21739 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Możesz spróbować kupić antyseptyczny płyn do płukania jamy ustnej i płukać. Zobaczysz jaka będzie reakcja. Jeśli żadna to do lekarza niech obejrzy i zapisze coś konkretniejszego.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7683
Daktarin Oral Gel ( miconazole )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak rozbudowac, wzmocnic szczeke

WHEY premium