SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mi grozi?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43035
Nie przejmój sie zadnych zawiasów niedostaniesz. Nic ci niezrobia..
A no i wezwanie pewnie przyjdzie za pare m-c...

Ból minie... dziewczyny lubią blizny, chwała nie przemija.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Radomiak:
1) Pytanie właściwie do działu prawnego.
2) Jeżeli było tak jak piszesz i stanąłeś w obronie kobiety to szacunek.
3) Co Ci grozi? Zastosowanie może znaleźć art 158 Kodeksu Karnego, czyli bójka/pobicie, zagrożony karą pozbawienia wolności do lat 3, w naszym Kraju w praktyce orzekaną w zawieszeniu, jeżeli wcześniej byłeś niekarany.
4) To czy polecisz z sekcji zależy od trenera, biorąc pod uwagę przeszłe grzeszki różnych znanych mi ludzi trenujących SW to nie polecisz, ale tu trener ma ostatnie słowo.
5) Jeżeli sprawa miała miejsce niedawno i pozostały Ci jakieś ślady "uderzeń" tamtego to też dobrze by było mieć to na papierze od lekarza.
6) Niebezpieczne narzędzie to niebezpieczne narzędzie. Nic mi nie wiadomo o podciąganiu sztuk walki pod takowe, w szczególności nie znam aktu prawnego który mógłby stanowić podstawę do takiego rozumienia sprawy przez sędziego. Może to natomiast mieć wpływ na ocenę sędziów ( są to najczęściej ludzie o znikomym doświadczeniu w kwestii bójek ), którzy mogą np. uznać że skoro jesteś taki "wymiatacz" to mogłeś przeciwnika obezwładnić bez robienia mu krzywdy.
7) Sprawa może trafić do sądu. Tutaj kluczowe znaczenie będą miały zeznania świadków, których jak piszesz, Ty masz a on nie ma. Ponadto przydałaby się Twoja obdukcja ( pkt 5 ). Swiadkowie powinni zeznawać że całe zajście zainicjował tamten fagas i że on Cię pierwszy uderzył a Ty zacząłeś się bronić - w ten sposób wykażą Twoje działanie w obronie koniecznej ( art 25 KK ) co wyłącza odpowiedzialność karną. Sąd może jednak stwierdzić przekroczenie jej granic ( gdy np. kopałeś leżącego, albo w oparciu o to co napisałem w pkt 6 ), wtedy odpowiadasz normalnie, ale z możliwością złagodzenia kary lub odstąpienia od jej wymierzenia.
Długo, ale na temat. Pozdrawiam,

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Acha, zasugerowałem się treścią avatara. Ostatnia wypowiedź była oczywiście skierowana do Xpakero.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1784 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22178
dobra dzieki lapaj sogacza...okazalo sie ze niby zrobil obdukcje ale wycofal wszystko i powiedzial ze jak sie do niego jeszcze raz doczepie to odda zwnou sprawe do prokuratury....wiecc mam pytanie ile taka obdukcja jest wazna?

Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów=
MOIM NAŁOGIEM TE BARWY ZIELONE
>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
hehehe dozywotnio

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
mlkv

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Obdukcja nie ma "terminu ważności". Lekarz pisze jakie obrażenia stwierdził danego dnia ( oznacza obdukcję datą ) i tyle. To że ktoś się potem wyleczy nie wpływa na ważność obdukcji która w dalszym ciągu będzie stanowić dowód. "Straci ważność" dopiero z nadejściem przedawnienia w sprawie.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nie-Azjaci o wysokich stopniach

Następny temat

Dobry wybór???

WHEY premium