SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co lepsze omnadren czy sustanon ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
dla niekumatych:

zakladamy ze jest taka sytuacja Kaziu opracowal nowy ester 50cio weglowy ,nazwal go Kazantat zalacz wypuszczac ten srodek pod ta sama nazwa i zarabia duuuuzo siana

wtedy ja widzac jego zyski mysle sobie tez zaczne to produkowac, produkuje, pytam kazika czy moge uzyc nazwy Kazantat, kaz mowi nihoyyya :-/

no to mowie , hoy mu w .... i wypuszczam ten ester 50cio weglowy pod nazwa Miczeltat

niekumaty widzac te 2 srodki mysli sobie, HEJ zrobie cykl wezme Kazantat i Miczeltat i mnie wy***ie bo to 2 rozne srodki...

mam nadzieje ze ten prosty opis rozwial wszelkie watpliwosci

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
dla mniej kumatych :

Fiat 125 to to samo co FSO 1500, teraz jeśniej?

Naposim tez się różni od metanabolu?

Jak teraz?

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
A gdzie mozna kupic te nowe koxy?

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 671 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12711
leon ale nawet apteczne srodki moga byc rozne kiedys chodzila tu strona z jakiegos forum zagranicznego gdzie byly testy stezen i tam np test iran mial 333mg/ml i byla tez galenika ktora miala okolo230mg/ml wiadomo ze oba testy zadzialaja tak samo z tym ze przy roznicy ok 100 mg napewno to odczuje i tak jest z wszystkimi srodkami potem mamy posty w stylu czy polska czy ruska metka a wiadomo ze powinny dzialac tak samo ci co siedza w dopingu lat kilka i nie jeden srodek testowali na sobie napewno wiedza o czym pisze nie wspomne juz o nie aptecznych srodkach gdzie czasami mozna by sie zastanowic co to wlasciwie jest bo niczym nie przypomina orginalu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
i susta i oma=250mg, estry tez w takich samych proporcjach, nie zrozumialem powyzszego postu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
bobol to co bedzie w ampach to zawsze zagadka(fake'i etc), mozemy rozmawaic tylko o deklarowanych skladach, a sa one identyczne.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Sustanon zawiera dekanian, natomiast produkt polski czyli oma zamiast niego kaprynian (heksanian). -- czyli chlopaki to sa jednakowe srodki bo tak zrozumialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
bobol chyba dlatego że późno to nie zrozumiałem co ma twój post do mojego?

Gdybyś nie napisał na początku leon, za cholerę bym sie nie jarnoł,że to odpowiedz na mojego posta.

pozdro

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Grande dobrze zrozumiałeś

Chociaż ja cały czas żyje w "Ciemnogrodzie" i i tak wole Sustanon od Omy. Powiedzmy że nazwa mi się bardziej podoba
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1096
Z tego co pamietam ze szkoly podstawowej heksa to jest 6 a deka to 10... Wiec chyba jednak roznia sie tymi 4 atomami wegla... Tylko czy ta roznica jest faktycznie do wyczucia??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co lepsze omnadren czy sustanon ??

Następny temat

Cykl do oceny!!

WHEY premium