SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co do mety jelfy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7
witam jestem tutaj nowy cwicze od 3 lat mam 22 lata 190 cm i 86 wagi
kupiulem 200tabletek mety jelfowskeij tu moje pytanie jak ja brac grysc czy polykac ?do tego cos na oblokowanie ale cos dostepnego na rynku . to działa? jesli chopi o dawkowaie to ccehm ja brac o 6 , 9 , 12 , 18? przed treningiem po treningu? prosze o napisaei tutaj bo czytam te forum i czuje sie tak jakbym ie rozumial jezyka polskiego ;/ prosze o wyrozumialosz

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2011-02-02 17:48:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13653
https://www.sfd.pl/*_*_*_WSZYSTKO_O_METANABOLU_*_*_*-t429641.html  a to tez czytales?

"...co cie nie wzmocni to z pewnością zabije..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 405 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4083
to tak dieta to podstawa ale to powinieneś wiedzieć na cyklu osłony witaminy kwasy omega 3 i 6 aminokwasy białko węgle wg braków w diecie po cyklu kreatyna na podtrzymanie a co do dawkowania jak to jest twój 1 cykl to dał bym dawke 15 mg ostatecznie 20 i podzielić to na 3-4 dawki po 1 tabletce i połykac po posiłkach

Gdyby kózka koksowała to by 200 wyciskała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Linków nie wstawiaj.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Win+Clen

Następny temat

Pierwszy cykl...

WHEY premium