SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej z ph?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
Panowie wiem, że już było na forum info, że są zbanowane i nie będą produkowane. Coś się zmieniło w temacie? Będę je jeszcze robić? Ktoś coś wie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
gdzie było info, że nie będą produkowane?
parę firm zwinęło działalność ale ogólnie produkcja trwa
saa też są zbanowane a jakoś handel kwitnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
To, że nie będą produkowane to mi mówił ostatnio jeden typ jak epi od niego zamawiałem. Dobrze wiedzieć bo naszła mnie jakaś myśl żeby zapasy sobie zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
myślałem, że na forum był taki artykuł, bo tak napisałeś w pierwszym poście
fakt, epi znika, ale na miejsce tych firm które już nie robią pojawiają się nowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
a racja tak napisałem najważniejsze, że jeszcze będą, to nie muszę zapasów robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
"to nie muszę zapasów robic " a powinieneś Caparral Labs , tez zbanowaany i robi obecnie tylko NO pumpa i ATD. a sporo PH z tej stajni jeszcze krązy po necie,, ale oczywiście do czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
właśnie z chaparrala zamówiłem... oby zadziałało prawo rynku będzie popyt i to i podaż
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

andractim pytanie

Następny temat

Cykl do oceny, porada

WHEY premium