SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Jestem dziewczyną i zależy mi na zgubieniu ok. 4kg, ale bardziej zależy mi na zejściu z BFu. Aktualnie nie jest źle, ale marzy mi się sylwetka z dość widocznie zarysowanymi mięśniami(teraz jakoś 16/17%BF). Nie chcę zwiększać masy mięśniowej, chociaż jak coś zbuduje to narzekać nie będę ;) Głównym problemem są moje nogi, są umięśnione, aczkolwiek czworogłowy wyłania się dopiero po "odwodnieniu". Nie wiem, czy stawiać na trening siłowy, czy wystarczą aeroby i interwały? Jak tak to ile razy w tygodniu wykonywać poszczególne treningi i jak długo? Czy domowy trening siłowy może przynieść identyczne rezultaty jak na siłowni? Czy lepiej iść do klubu i zasmakować tego na początek? Czy dieta oparta na warzywach, białku i tłuszczach z ograniczeniem węglowodanów będzie dobra? Zauważyłam, że tłuszcz schodzi dopiero gdy ograniczam węglowodany i jem je po treningu. Czytam wiele artykułów, ale sama już się w tym wszystkim pogubiłam. Proszę o nieprzenoszenie do innego działu ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 547 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4561
Dieta z ujemnym bilansem kcal będzie podstawą. Trening siłowy i cardio / interwały też są ważne przy gubieniu tłuszczu.
Imo:
Czy stawiać na trening siłowy? - trening siłowy + cardio / interwały
Ile razy ćwiczyć? - 3x siłownia, 2-3 cardio/interwały
Dom czy publiczna siłownia? - Na siłowni masz więcej możliwości i zawsze ktoś może coś doradzić
Jaka dieta? - Odpowiedni dobór makroskładników.
Zajrzyj do działu Ladies, Odżywianie.

You can't climb on the ladder of success with your hands in your pockets.
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-kobiety

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
idź do działu Lejdis :)

a tak ogólnie zejść do dosyć niskiego BFu nie jest łatwe, na pewno włączyłbym trening siłowy + areoby lub interwały albo to i to, zależnie od czasu, wiedzy
Domowy ma się nijak do siłowego
co do diety redukcyjnej są różne sposoby, ale najważniejszy jest ujemny bilans
może być dieta LC, dużo białka i tłuszczu i mało węgli właśnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Staw biodrowy

Następny temat

Trening siłowy

WHEY premium