SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol Balkn Pharmaceuticals Pytanie ;-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
jestem juz na 4ed sidow juz niema . pierwsza dawka 1 tab masakra sponiewieralo mnie jak malolata po dobrym piwie. heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23597
Tez zarzucalem po 4.Do tego 7 thermali i smalex lecial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290541
center mowisz o balkanie czy LL ?
ja balkana wcinam i dziala przeslicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24328
tez jestem w trakcie balkana .lece po 120mcg trzepie dobrze chociaz ma jakies pewne 'opoznienie' w porownaniu do sopharmy ktora miala 0,02 i po 3 tabsach mialem parkinsona.chociaz moze dlatego ze sopharme jechalem pierwsze 2 tygodnie a dopiero pozniej zamienilem na balkana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
a powiedzcie mi jak z tętnem u was na clenie? bo mi po 1 tabs chińskim przez dobrze 120 trzymało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
wpakowalem o 5 rano balkana 1 table i hmm nic hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
4 dzien lece na tym clenie i dopiero przy 3tabletkach przez dosc krotki okres zaczely mi drzec rece...poza tym kompletnie nic. nie czuje jakiejs podwyzszonej temeratury, potliwosci czy jakich kolwiek saidow. Jak na pierwszy kontakt z clenem to raczej jestem zdziwiony. podbijac dawke? to nie bedzie za duzo...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 423
A co myślicie o clenie scantel pharma oxyflux ? Bo u nas praktycznie każdy ten jada... Bo z jednego źródła.. Ale ktoś z was brał? Jakieś opinie? Sory za off topa ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24328
ja lece 4tabsy na dzien i rzuca calkiem ok. balkan wolniej sie wkreca albo poprostu wychodzi ze tam jest mniej niz 0,04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop + wino ?

Następny temat

DZIWNIE PO NPP

WHEY premium