SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24539 Napisanych postów 68217 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538240
Jesli kolezanka moja chciala by rozpiske to bym ja wypytal o punkty ankiety. Tu jest dopiero logika

WIesz ile b i fatu je. Co z ww? jest na deficycie kcal? Jaki to clen ilu mcg?

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
o clenie jest tyle tematów i artykułów, że spokojnie znalazłbys odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 480
Wypytałem ją ile je mniej więcej białka i tłuszczu ale na temat ww nie umiała mi odpowiedziec ile spożywa, a i nie dojada kolacji też nie je już od 18godziny

clen 40mg/tabl

Gdyby było jasno napisane w necie jak to brac to by nie było problemu, a tymczasem ilu użytkowników tyle metod więc dlatego pytam was
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
sory kolego ale diabel tez tkwi w tym ze nie wie ile ww spozywa,a to chyba podstawa bo jak za duzo niz powinna i nie ma bilansu kcal na minusie to co jej da clen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 480
Pisałem własnie do niej i pisałą że nie wie ile spożywa ww ale na pewno mniej kcal niż miała bo je zupełnie inaczej niż jadła i je znacznie mniej ale nie umie zrzucic kg nie wie dlaczego i dl;atego chce sięgnąc znów po clen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24539 Napisanych postów 68217 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538240
Tak pewno siegnie i tak wiec powiem tylko jakim systemem lecialem, 5dni clen 2 dni off akurat startowalem od poniedzialku wiec weekend bez clena

Niech zacznie nawet od pol tab. Zobaczy reakcje organizmu itd
Jesli wejdzie na np 2 tab to niech z dnia na dzien nie zwieksza bo to bez sensu. Stala dawka cale 5 dni. Niech dzieli tab najlepiej zeby jednorazowo nie brac. Najlepiej po 18 niech juz nie bierze bo moga byc problemy ze snem.

Cykl 3 tygodnie nie ma co sie truc. Moze potem jakis spalacz kupic na 3-4 tyg i znow clen ale bez przesady

Zmieniony przez - iizziikk w dniu 2014-10-12 21:18:22

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
iizziikk
Tak pewno siegnie i tak wiec powiem tylko jakim systemem lecialem, 5dni clen 2 dni off akurat startowalem od poniedzialku wiec weekend bez clena

Niech zacznie nawet od pol tab. Zobaczy reakcje organizmu itd
Jesli wejdzie na np 2 tab to niech z dnia na dzien nie zwieksza bo to bez sensu. Stala dawka cale 5 dni. Niech dzieli tab najlepiej zeby jednorazowo nie brac. Najlepiej po 18 niech juz nie bierze bo moga byc problemy ze snem.

Cykl 3 tygodnie nie ma co sie truc. Moze potem jakis spalacz kupic na 3-4 tyg i znow clen ale bez przesady

Zmieniony przez - iizziikk w dniu 2014-10-12 21:18:22


ale bzdury. Cykl 4-5 tyg. Stopniowe zwiększanie dawki, do maxa. U każdego max oznacza inna ilość. Potem 3 tyg przerwy. I znowu 4-5 tyg ale już z ketotifenem. Dawka jednorazowo rano po śnadaniu, bez dzielenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 480
iizziikk a ile poszłeś na tym??

po czym ona będzie wiedziała że bierze już max czy możecie rozpisac jak to brac?? żebym mógł jej to po chłopsku wytłumaczyc ile w jaki dzień i co to ten katotifen??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24539 Napisanych postów 68217 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538240
Azazel biorac clen jednorazowo rano to do jakiej dawki doszedles? 90% dzieli dawki bo biorac jednorazowo np 160-240 ciezko bylo by utrzymac szklanke w rekach.
Po kiego hvja leciec ponad miesiac na clenie? 3 na 3 mozna fajnie leciec (clen-spalacz-clen) to max mi sie wydaje, na dobrej misce po takim 9tyg cyklu chyba kosci zostaja. Chyba ze clen dla 150kg swiniaka z 40%bf

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
ja doszedłem do 120, z tym że mam zawsze aptekę. Spokojnie za 1 razem możesz lecieć 4 a nawet 5 tyg. Przy kolejnym razie wskazany ketotifen. Jak jest dobra miska to i clena nie trzeba, dokładasz aeroby i też wytniesz. Z tymi kościami po 9 tyg nie przesadzaj, są mocniejsze rzeczy jak clen.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

delikatny cykl

Następny temat

3 cykl

WHEY premium