SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clen na odblok w celu podtrzymania masy.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
ale lodzianin1 dzięki tobie bo zwróciłeś mi na to uwagę chyba wejdę sobie na VLCD i tylko kuraka z warzywami zapodam by sobie bardziej pomóc także dzięki tylko mógł wspomnieć ile trzeba na takiej diecie gram białka/kgmc to by była gitara

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94790 Napisanych postów 364796 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670118
przejrzy sobie cały temat w dziale który jest o vlcd no te ok 3 gram pasowało by dać,zobacz tam sporo osób wrzucało jak jadło.Masz sporo wskazówek tam.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
dzięki właśnie to sobie czytam i przyswajam :) tylko o clenie nikt tam narazie nie pisze ale chyba nie zaszkodzi na takiej diecie choć pamiętam ze wszyscy zawsze mówili ze potrzeba trochę wegli żeby bardziej grzało

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94790 Napisanych postów 364796 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670118
będzie działać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
dzięki za konkretne odpowiedzi jeden dzień i wszystkiego się dowiedziałem.
Ostatnie nurtujące mnie pytanie rozumiem ze na tej diecie alkohol niewskazany chyba ze gdzieś czytałem czysty który pogłębia ketoze z alko nie ma problemu. Ale jak wyglada sprawa marihuany? Czasem człowiek sobie popala bo każdemu należy się relaks z wilczym głodem potrafię wygrać ale jak bardzo THC zaburzy ta diete? wybije mnie z ketozy? i trzeba będzie do tego stanu wracać? Czy lipa całkiem i człowiek jak snop ma w domu siedzieć przez cały czas diety?

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94790 Napisanych postów 364796 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670118
THC=gastro
alko-estro-retencja
choć raz popijałem cole zero z wódką ale nie polecam,kac morderca bez ww na drugi dzień

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
czyli THC spowoduje tylko gastro wiadomo, ale nic więcej?

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
podpowie mi ktoś jak bardzo THC oprócz znanych skutków tzn. gastro i lenistwo wpływa na zahamowanie procesów spalających tłuszcz? :D można wieczorkiem na lepsze spanie czy liptong na redukcji?

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94790 Napisanych postów 364796 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670118
to forum sportowe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
lodzianin1 no spoko wszystko o co pytam jest związane z rozwijaniem sprawności fizycznej ale wiadomo każdy ma jakieś tam swoje wady :D jedni wola alko inni coś innego z dwojga złego po prostu wole to drugie

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na lato??

Następny temat

Tren+enan+prop+meta+wino

WHEY premium