SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciśnienie na Mecie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45100
Witam mój problem polega na tym ze w czsie cyklu z mety (20mg/ed) podniosło mi się dość znacznie cisnienie. Normalnie miałem w granicach 127/75 w spoczynku. Teraz oscyluje na ok 150/85 w spoczynku. Jest to mój drugi cykl z mietka. Poprzedni był prawie pół roku temu (15mg/ed 100tabsów). Teraz będzie drugi tydzień cyklu. Zakupiłem Alitol i biore 2 dziennie. Czosnek podobno troszkę pomaga lecz nie widzę znacznej różnicy. Czy mogę dołozyć do cyklu Prestarium na obnizenie ciśnienia?? A może jest coś lepszego?? I czy po cyklu (bedzie trwał jeszcze niecałe 30 dni) ciśnienie powróci do normy po odstawieniu leku? Zaznaczam ze nie pije kawy wcale, nie palę papierosów i nie piję alko. Przed cyklem ciśnienie było idealne.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
6pak kolezko, ja bez koksu mam gorne cisnienie 145-155 a Ty sie martwisz ze masz takie na koksie ? odstawisz to minie, nie przejmuj sie

ale przedewszystki... 0 soli ! nic nie sól, jak mozesz to nawet wody na ziemniaki nie dosalaj. choc teraz juz troche zapozno bo meta powoduje retencje sodu, ale i tak na przyszlosc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4725
to normalne ze meta podnosi cisnienie. po odstawieniu jej wsjo wraca do normy. mi na mecie przy wysokich dawkach skakała powieka i drętwiała ręka, ale "po" wszystko wróciło do normy. nie bajaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15004
A ja mam takie pytanie: CO jest przyczyną tego podwyższonego ciśnienia??
Retencja wody? OK ale da sie to obejsc, zła dieta? też da sie zrobić, pompa krwi ?- ale to podczas treningu, krew sie staje bardziej "gęsta" ?- są leki które delikatnie moga zmienić ten stan.
Ja mam wrodzone podwyzszone cisnienie zazwyczaj granice 85-90/140-160, i gdyby nie ten fakt to juz bym dawno sie zdecydował na jakiś cyklik:/
A znowu leczyć lekiem lek czyli obniżać cisnienie lekiem spowodowane też "lekiem" to nie rozwiązanie. Może ktoś wyjaśni mi ta zagadke??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45100
Może wypowie się ktoś jeszcze w temacie na moje pytanie? Będę wdzięczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
prestarium to bardzo dobry środek,wygodny w użyciu/raz na dobę pół lub cały tabs/ u mnie zadziałał dużo korzystniej niż standardowe betablokery.
A te czynniki które wyzej wymienione jak najbardziej powinny przyczynić sie do obnizenia cisnienia
A alitol to juz nic nie pomoże

Zmieniony przez - BadMad w dniu 2006-11-06 04:12:40

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45100
Dziś w koncu udało mi się załatwić Prestarium w aptece bez recepty. Wziąłem 4mg ok godz 12. Ciśnienie wynosiło wtedy ok 160/85. Wiem ze powinno się brac rano ale stwierdziłem ze nie ma z czym czekac. Po upływie ponad 4h ciśnienie spadło jedynie do 140/77. Czy mam zwiększyć dawkę leku czy pozostać przy 4mg? Chciałbym jeszcze zbić ciśnienie do wartości ok 130/70.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1172
zaczynam swoj pierwszy cykl. do tego cyklu mam 200 mety i 10 omy. mam zamiar zaczac 1 stycznia i ten cykl ma trwac 6 tygodni i to na tyle. Poprosil bym o informacje na moj temat.
(Fachowcow)
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
prestarium zaczyna sie od połowy dawki ,ja mam tabsy 5mg czyli 2,5mg.Po okresie około 2 tygodni mozna przejść na całego tabsa.Nie oczekuj że po pierwszej dawce wszystko ci wróci do normy.Potrzeba czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, ze nie tylko ja mam taki problem i chciałem się poradzić. Chciałbym zacząć cykl na saa, jednak moje ciśnienie nie jest zaciekawe - dzisiaj 150-90. Czy to mnie skreśla jeśli chodzi o ssa, czy można zagrożenie jakoś zminimalizować? Myślałem nad tym, żeby przed cyklem brać jakieś lek, jak się wszystko unormuje, to chciałbym zacząć cykl saa i zobaczyć jak to bedzie. Jak myślicie? Z góry dzięki za rady. Pozdrawiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
to normalne ze meta podnosi cisnienie. po odstawieniu jej wsjo wraca do normy. mi na mecie przy wysokich dawkach skakała powieka i drętwiała ręka, ale "po" wszystko wróciło do normy.

Ziomus ale to skakanie to z braku magnezu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Jak masz wysokie cisnienie to sobie raczej mete i winstrol odpuść.Najlepiej jakieś krótkoestrowe bo przy retencji też cisnienie sie podnosi.A najlepiej to nic nie bierz.Szkoda ryzykować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Jakie igła do B12 i iniekcja?

WHEY premium