SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciągły ból od kilku lat - do dzis nie wiem co to

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2254
Witam,

Wiek: 15 lat
Wzrost: 175 cm
Waga: 75 kg
Płeć: Mężczyzna

Od kilku lat męczy mnie ból w prawym boku na wysokości pępka. Ból mam od kilku lat, tylko od kilku miesięcy jest on coraz mocniejszy i wytrzymać go nie można.

Na początku byłem u lekarza rodzinnego to mi powiedział ze to nie nerki, ani nic tylko nerwoból.. jednak to nie jest nerwoból bo nie całkowicie inne objawy mam.
Później zrobiłem USG, wszystko w najlepszym porządku nerka, wątroba, wszystko wyszło bardzo dobrze. Następnie badanie na lambie, wyszło negatywnie. Później badanie krwi na helikobakter również negatywnie. I do dziś mam ostre bóle prawego boku.
To nie będzie wyrostek.

Nie wiem czy to też może mieć związek, ale też nie mam apetytu czasami, zawsze zjadałem sporo i to codziennie, a teraz zdarzy się że zjem bułkę i cały dzień na niej przejadę.

Również od kilku tygodni boli mnie też brzuch, z rana wstanę to mnie boli brzuch. Jak już żółto wejdzie, to zaczyna mnie boleć prawy bok. Może to coś ma z tym wspólnego.

Nie mam pojęcia co z tym robić, to mi blokuje normalne funkcjonowanie. Taki ból w szkole czy gdziekolwiek to jest katastrofa nie do wytrzymania.

Ciągle jadę na lekach przeciwbólowych typu: nurofen, ketonal.
I tak te leki nie zabijają tego bólu w 100%

* - negatywnie czyli nie mam

Zmieniony przez - busters w dniu 2010-11-10 16:59:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wybierz się do gastroenterologa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2346
zrób test na helicobacter - w aptece dostaniesz bez recki po 2 wieczorem weż zmiksuj poł CAŁEJ cytryny z 200 ml oliwy i to wypij -- jak po dniu 2 poczujesz poprawę to napisz ..powiem co dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2254
nie przeczytałeś całośći, robiłem badania helikobakter i mam w normie:
0.42

mam robic ten miks?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2346
zrób, dosłodz słodzikiem jak jesteś wrażliwy ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2254
na chwile obecną zapodałem wczoraj ketonal i mi pomógł, ale nie na długo..

pół cytryny zmiksować z skórka czy jak? czy samą cytrynę?
200 ml oliwy obojętnie jakiej? domiksować z cytryną

i wypić 1 raz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2346
pół CAŁEJ czyli ze skórką - oliwa obojętnie -- ma spowodować gwałtowny wyrzut żółci -- na raz duszkiem czy po łyku przed spaniem . przed wolnym dniem -- ból może być spory ......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2254
jutro to zastosuje, ból mówisz może być spory? sprawdzimy ;-p
nie znam się, więc muszę polegać na tobie.
dzięki ze mi poświęcasz te kilka minut! jestem bardzo wdzięczny.

a co ta żółć zrobi? gwałtowny wyrzut żółci co spowoduje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2346
patrząc na wiek to mało prawdopodobne ale kto wie....nie martw się skoro cierpisz od lat to masz wysoki próg bólu --- ja leczyłem sie tez latami i pomogło mi kilka sposobów z których to tylko jeden --- od kilku lat mam spokój i nie wiem co to ból brzucha , a jak mnie zapiecze w boku i koło pępka to właśnie ta kuracja pomaga na długo --- powodzenia i niech smak cie nie odrzuci ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2254
ok, dzięki :D
musze to wypić, wole wypić niż mieć takie bóle.. co tylko ketonal forte pomaga na recepte..

jutro zapodam to, oby spokój był na troche.

mogę zastosować to:
piatek
sobota
niedziela

?:) kuracja 3 dniowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2346
tak na marginesie to po takich lekach tak długo to rujnujesz się strasznie -- wystarczy raz z soboty na niedziele i zobaczysz co się bedzie działo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po wypadku

Następny temat

Naciągnięcie ścięgna pleców

WHEY premium