SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chyba Gino help

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1549

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 571
Oki jutro zrobię badania tak jak napisałem wyżej, estradiol test całkowity i prolaktyna , wrzucę je tu jak otrzymam wyniki , dzięki za wszelką pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 571
A tak jeszcze pomyslalem, znam przypadki gdy endokrynolog przepisuje clomed na Gino, nie wiem jak to ma działać coś tam z jajkami.. ja po tych 12 dniach odbloku nie robiłem, jeśli teraz po tygodniu od ostatniej tabletki wezmę sobie np 5 dni po 50 mg na noc clomedu ma to sens jakiś ? Czy tylko sobie zaszkodzę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94551 Napisanych postów 364505 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669296
przestan kombinować tylko zrób badania kolego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 571
A tak wgl da radę jakoś to wyleczyć ? Czy tylko skalpel ? Nie stać mnie kilka tys na zabieg, a jak mam chodzić z czymś takim jak w grafikach na google to chyba cycki siekierą odpier*ole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 64
Karol2212
A tak wgl da radę jakoś to wyleczyć ? Czy tylko skalpel ? Nie stać mnie kilka tys na zabieg, a jak mam chodzić z czymś takim jak w grafikach na google to chyba cycki siekierą odpier*ole


nie panikuj, jest jeden srodek ktory jest w stanie cofnac poczatkowe stadium na podlozu estrogenowym (nie napisze jaki bo go wezmiesz zamiast badac)
Kolejna sprawa jest taka ze ginekomastie mozna rowniez na nfz usunac, jest ciezej i chyba musi byc wynikiem okresu dojrzewania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 571
A czy muszę być na czczo ? Pracuje do 14 muszę coś jeść w robocie a urlopu już nie mam do końca roku. Mogę zrobić te badania dziś po 14 skoro o 10 jadłem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 64
Na estradiol nie ale na prolaktyne tak. Badania najczesciej robi sie z rana bo kurier,który zabiera próbki zwykle przyjezdza 9.40-12.00 zalezy od placowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 571
W takim razie zrobię je dopiero w sobotę, nie chce żeby było później za późno aby to cofnąć jakimś tamoxem albo czymś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 571
Dziś byłem zrobić badania, jak będę miał wyniki to się z wami nimi podzielę i mam nadzieję że mi coś doradzicie. Guzki bez zmian, trochę mniej bolą przy mocniejszym dotknięciu. Ale mam wrażenie że jest problem z libido :( jestem załamany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
Wyniki wyjasnia sytaucje. I na pomoc mozesz spokojnie liczyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poprawa jakości spermy na cyklu

Następny temat

Odblok po 14 tygodniach cyklu enan+bold

WHEY premium