SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chyba Gino help

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1550

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Autor ma 21 lat i jestem pewien, że jego hormony jeszcze się normują. Takie są skutki zbyt szybkiego ingerowania w te sprawy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 571
Nie wiem czy rośnie, raczej jeśli rośnie to niezauważalnie powoli. Jedno jest pewne, wcześniej nie były takie jakby spuchnięte..
Arek więc co możesz mi doradzić ? Jutro idę do rodzinnego po skierowanie do Endo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 571
Niektórzy walą latami i im nic nie jest, a weź Ty nie całe dwa tygodnie śmieszne dawki i już takie rzeczy.. ehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łodzianin już Ci doradził, zrób USG, nawet prywatnie. Te rzeczy tak działają, na każdego inaczej. Jesteś młodszy od mojego syna o 3 lata i dlatego twierdzę, że jeszcze hormony się układają, na podstawie tego co widziałem u syna. W wieku 22 lat dopiero pojawił się trądzik, głos mu się zmienił itp . Możliwe, że u Ciebie nic się nie dzieje, a przez ta metkę sobie wkrecasz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 571
Ok postaram się jak najszybciej zrobić to USG, więc jak robię usg to narazie mogę odpuścić to badanie na progesteron ? Jak to wygląda z leczeniem ? Chodzi mi o to czy da się coś z tym zrobić (zabieg nie wchodzi w grę bo mnie nie stać) ? Porównywałem zdjęcia sprzed miesiąca i na pewno coś się dzieje ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Z progesteronem nic nie zrobisz wiec możesz sobie darować
Reszta j/w
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie panikuj, będzie dobrze. Te parę dni na tak małych dawkach raczej nic Ci nie zrobilo. To, że coś tam wyczuwasz to może być normalne i wcale nie musi być skutkiem metki. Takie rzeczy się zdarzają w czasie dojrzewania. Pamiętam, że też miałem coś takiego jak ból sutków i byly powiększone, ale to było w wieku (nie pamiętam) 14-16 lat i samo minęło, ale wtedy nic nie brałem i nie było internetu, żeby czytać i panikować ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94568 Napisanych postów 364539 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669368
Karol2212
Ok postaram się jak najszybciej zrobić to USG, więc jak robię usg to narazie mogę odpuścić to badanie na progesteron ? Jak to wygląda z leczeniem ? Chodzi mi o to czy da się coś z tym zrobić (zabieg nie wchodzi w grę bo mnie nie stać) ? Porównywałem zdjęcia sprzed miesiąca i na pewno coś się dzieje ;/


Jak pogadasz (zakładając że było by to gino do usunięcia) to jest refundowanych również ten zabieg
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 571
Oki a więc tak, nie ukrywam że nie śpię na pieniądzach ale na zdrowiu nie chce oszczędzać, więc mam pytanie. Na NFZ endokrynolog 17 stycznia, nie za późno ? Prywatnie w przyszłym tyg no ale 250 zł razem z usg. Myślałem żeby może spróbować zablokować receptory , może tamoxifen ? Słyszałem że często się sprawdza, znajomy mówił że miał małe guzki i po miesiącu nie było ani śladu. Co myślicie? Nie chce bezczynnie czekać, skoro po tamoxie nie bd jakiś wielkich skutków ubocznych to czemu by nie spróbować chociaż ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na siłę szukasz kogoś kto napisze Ci, żebyś wziął tamox? Ty naprawdę chcesz sobie zrobić kuku . Już lepiej wydaj te pieniądze na prywatną wizytę zamiast u jakiegoś dila, który ma w doopie Twoje zdrowie, a myśli tylko jak wyrwać z ciebie kasę za kolejny syf.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poprawa jakości spermy na cyklu

Następny temat

Odblok po 14 tygodniach cyklu enan+bold

WHEY premium