SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chwila Prawdy 3 - Tomi 123 Coś Nowego :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 522 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2417
niesamowite to jest to że ważysz 70kg i siedzisz w dziale doping


Powiedz mi gdzie ten spam ??


Kolo wrzucił swój cykl do oceny, wyraziłem swoją opinie na temat tego zestawienia a wy wyyebaliście do mnie jak z kałacha

Już ci mówiłem dziecko, jak chcesz dyskutować to dawaj argumenty że nie mam racji a nie rzucasz jakieś pie.rdolamenty...

co myślisz że za twojego posta soga dostaniesz i będziesz fajny ??


Taki jesteś elokwentny o boooożeeee...



Zmieniony przez - skvrwiel w dniu 2010-03-26 21:22:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
Z drugiej strony podziwiam cię Jarek, że już nie popełniasz tego błędu i nie wrzucasz czyichś zdjęć, by się "uwiarygodnić". Uczysz się, to dobrze - masz dojrzałe przemyślenia jak na 15-letniego pryszczatego kanadyjczyka.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
uojciec zamknij juz pysk ok?widzialem chlopaka i zapewniam Cie , ze nie wiesz o kim piszesz.w kazdym jednym dziale robisz syf udajac sie za mega madrale i super fachure, czy TY czasem nie powinienes teraz wypoczywac ,zeby jutro wystartowac w debiutach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
joy zastanowmy sie, wlasnie bronisz kogos, kto przed chwila pisal, ze autor tematu jest po***any, ktore to stwierdzenie przypisales wczesniej mi. hmm, tak, fajna dyskusja.

ja widzialem foty jarussa, tez niezly koks byl.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10252
kvrwa ale wy macie problemy. zamknijcie jadaczke i przestancie chlopakowi zasmiecac temat.

go hard or go home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3042
.

Zmieniony przez - przyczaja w dniu 2010-03-26 22:26:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
uojciec ale co Ty tu pjerdolisz o jarussie, robisz tu tylko burdel kretynskimi domyslami kto jest kto. j Magik wyzywajcie sie na privie, bo zrobiliscie obore w temacie. a potem sie dziwic, ze ludzie mowia "na sfd same gnoje i zero konkretow"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3207
Panowie jak teraz czytacie mojego posta dajcie już spokój pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 840
Chłopaki nie piszcie tyle bo wam masa od tego spadnie hehe i co wtedy będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86
poziom testa do zaakceptowania
ilosc mety...... za duza!
szkoda watroby, lepiej robic sile srodkami mniej hepatoksycznymi

elvis powrocil

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drugi cykl

Następny temat

Jaki tren ace

WHEY premium