SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chetnie poslucham rad odnosnie dawek supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10380


Witam. Chciałbym dostac jakies rady, ponizej prezentuje ankiete.

Wiek: 19
Waga: 75
Wzrost: 175
Staż: 2 lata
Cel cyklu: siła
Stosowane wczesniej suple: kreatyna, nitrobolon, bcaa, hmb, mass xxl
Uprawiane inne sporty: Piłka nożna
Spalacze: brak
Suple stosowane w ciagu ostatnich 60 dni: bcaa obecnie Nitrobolon około 50 dni temu
Wolne od krety: liczac zawartosc krety w Nitro to 50 dni
Finanse na cykl: wrzucam fotke z tym co mam obecnie. Wiekszosc jest pelna. Nitro i bcaa jest po pół.
Uwagi i sugestie: chce 1,5 do 2 miesiecy jeszcze porobic sila+masa z piorytetem na siłe klatki. Zwiekszenie rekordu wyciskania na razie 130 kg. A pozniej zacznie sie jazda na rzezbe:)

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10380
lecz na razie nie mam diety...
Jestem tegorocznym maturzysta na garnuszku mamusi więc nie ma opcji na dobrze zbilansowana diete.
Nawet jak bym mówil co ma dokladnie mi kupywac to brak czasu na sporzadzanie i odmierzanie posiłków... może w przyszłosci :)

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10380


suple które mam teraz. Co ewentualnie dokupic ?
pozdr0^^

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nic już nie dokupuj, rzecz jasna jeżeli wystarczy Ci kreatyny na cykl.

Będzie dobrze.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2010-03-18 20:06:49

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10380
dodałem juz to foto :)
a i jak najlepiej to brac ;> ?

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
dt; porcja cp rano, porcja nitro przed treningiem, bcaa po treningu

dnt; porcja cp rano

Białko i gainer wg. braków w diecie. (o ile ją masz, bo jeżeli dobrze pamiętam to nie miałeś, dość charakterystyczny avek )

Aakg, bym póki co odpuścił.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10380
ok AAKG odłoze na czarna godzine :D
co do diety, to niestety nie mam jej sprecyzowanej. Lecz odzywiam sie regularnie i zdrowo. Przed treningiem i bezposrednio po dostarczam weglowodanów w postaci bananów itp.
a jak w to wkomponowac białko i gainer ?

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Sądzę, że mniej więcej wiesz ile białka czy kalorii jest w Twoich posiłkach, więc gdy Ci brakuje jednego lub drugiego, wówczas sięgasz po proch.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10380
a kumam :d
to jesli mamusia na obiad da kotlety czy kurczaka i zjem tego duzo z jakims ryzem,kasza... :) czy tez makaron z sosem pomidorowym i kurczakiem itd. to nie jest mi to potrzebne po obiedzie a jak jakas marna zupa :p czy pizza zamówiona :d to warto dolozyc bialko tego dnia ? tak to widziec :p ?

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Powiedzmy.

Wówczas może wyrobisz to 50% zapotrzebowania.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10380
dzieki :D
ofc sog ^^

i wiem, ze powinno to byc z dieta itp. ale moze kiedys :) na dzien dzisiejszy brak jeszcze mozliwosci czy tez determinacji :)
Lecz moim zdaniem jak na przecietnego nastolatka to nie jest zle i nie narzekam :)
pozdr0^^

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 787
Ja bym z aakg nie rezygnował. Dorzuć chociaż z 1 porcję do poprawy bilansu azotowego - szczególnie w dni bez treningu.

W życiu na siłowni nie byłem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnosnie ALRI EVO STACK

Następny temat

Dawkowanie Suplementów

WHEY premium