SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcialbym pracowac na silowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 215
Soltys sądząc po Twoim profilu obraziłem Ciebie chudzinko,nie mam nic do szczypiorów dopuki nie wcinają się na silowni jak mezczyzni cwiczą!To dla mnie koniec tematu!Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
Każdy chyba kiedyś zaczynał nie? Większość tych twoich "mężczyzn z siłowni" też kiedyś było szczypiorami. I przyjmij do wiadomości to, że koleś z 50cm w bicu nie koniecznie musi wiedzieć najlepiej jak tego bica robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
KONWOJENT a kto powiedzial ze trenuje kulturystyke? takze fail kolego
ogolnie trenuje koszykowke, ale mozemy sie sprawdzic w biegu na 100m, w skoku w dal, wzwyz. W podrzucie biore ponad 100kg. Co Ty soba reprezentujesz wazac 100kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja pracowalem na dwoch silowniach w lodzi jako instruktor i wcale nie mialem zadnych uprawien do tego ani kursow . A klienci ktorzy korzystali z moich rad byli zadowoleni . Co do wygladu moim zdaniem instruktor powinien conamniej byc wysportowany lub prezentowac zadbana i zgrabna sylwetke , nie jest milym widokiem na wejsciu do silowni widziec goscia ktory swoja sylwetka nic nie prezentuje . Zyjemy w takim kraju gdzie wyglad ma pierwszozedne znaczenie i nie wazne ze ten facet ktory wyglada jak piwosz i siedzi na recepcji ma skonczone kursy . Potencjalny Jasiu wejdzie zapytac o karnet i zobaczy taki wizerunek instruktora to zrezygnuje bo pomysli ze facet gowno sie zna nie wiedzac jaka wiedze on posiada . Ale to tylko moje zdanie .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

No,ale Gainer ? co korwa Gainer ! ? - Koniec Imprezy ! ,Dziekuje Dobranoc%-)SpamPost

Następny temat

Istnieje jakis film o kulturystyce?

forma lato