SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chciałam schudnąć !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
One są na recepte
Efedryna nie jest dopuszczona do obrotu w PL
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
albo juz nic

Zmieniony przez - chwilowy w dniu 2006-06-26 01:20:33

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4257
zanim zaczniesz się odchudzać przeczytaj sobie ten tekst

https://www.sfd.pl/temat226247/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30
he :) ja schudlam okolo 7 przez 2 miesiace, ale bardzo poprawilam przy tym miesnie wiec roznica jest gigantyczna ;) Wlasnie w celu obwieszczania swiatu jaka jestem niesamowita, konsekwentna i wspaniala zapisalam sie na forum :) Bede dodawac innym otuchy i pomagac jak moge! :) No, ale praca byla dosc ciezka. 3 razy w tygodniu okolo godziny treningu z osobistym trenerem i dietka, ale po miesiacu sie do niej przyzwyczailam i teraz czuje sie o niebo lepiej. Nie zamawiam juz do biura pizzy i syfu, co nie znaczy, ze jem same zdrowe paskudztwa i nigdy nie pozwalam sobie na zakazane kulinarne przyjemnosci. Generalnie nigdy nie czulam sie lepiej, a pare lat temu trenowalam zawodowo kosza wiec bylam mocno fit, ale lata siedzenia przy kompie w biurze zrobily swoje. Juz nie mowiac o tym, ze pazury mi sie np. poprawily, a tego cwiczeniami sie nie osiagnie ;P
Zycze Ci powodzenia i konsekwencji. :)
Pzdr,
madzia
p.s. tez nie bawilam sie w spalacze itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam osobiscie sobie chwale thermal pro. schudłem w 3 tyg 6 kg i teraz juz od kilku tygodni jem że tak powiem "jak świnia" czyli jak zawsze i anigrama nie przytyłem (bo nie zwolniłem sobie metabolizmu) ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30
a teraz przeczytalam art, ktory wkleil poprzednik i podpisuje sie pod tym w 100%. Kiedys wzielam sie za odchudzanie (czytaj - glodzenie) sama i fakt faktem schudlam strasznie duzo i przy wzroscie 180 wazylam 54 kilo - skora, kosci - brak piersi itp. Teraz przy diecie i cwiczeniach obserwawalam, ze zmniejszaja mi sie obwody (boczki same zeszly), tluszcz, ktory mi sie odlozyl na lapach itp., a tam gdzie mial zostac zostal czyli wygladam o niebo lepiej niz gdybym sie glodzila. takze jeszcze razL wlasciwa dieta i wlasciwe cwiczonka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
madzialex: Gratulacje że osiągnąłaś cel naturalną droga;) Jednak żal mi lasek ktore sie głodzą i tym samym niszczą sobie zdrowie bo nie dają sobie przetłumaczyć że to da efekt ale i tak szybko odrośnie to co zrzuciły i będa grubsze niż były (jojo);/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30
dzieki :) mi tez zal kobitek bo widze jak glodza sie dziewczyny u mnie w biurze, a z tego glodu maja coraz wiecej tkanki tluszczowej na brzuchu i tlumaczenie, ze np. trzeba jest sniadania - nie trafia itp. Przykladow moge mnozyc tysiac, a nie chce sie madrzyc bo sama tak robilam. :) 8lat zycia super sportowego, a pozniej praca biurowa ktora niestety prowadzi do tego, ze ciezko sie zdrowo odzywiac, ciezko zmotywowac sie do treningow wieczorami itp. Rzecz w tym, ze kobiety nie maja skad czerpac wiedzy i robia sobie krzywde. Niestety znaczenie ma tez to, ze osiagniecie fajnej sylwetki wymaga poswiecen, konsekwencji, dietki i cwiczen, a o ile latwiej jest glodzic sie przez miesiac i slyszec jak to sie duzo schudlo. Niestety ja taka wiedze nabylam dopiero od trenera, ktory sie zajal i moja dieta i cwiczeniami i teraz wiem, ze mam nawyki zywieniowe i treningowe na lata i jojo mi nie grozi bo niby od czego jak jem naprawde duzo i smacznie ;)
Kobiety trzeba zrozumiec bo to, ze postapuja tak jak postapuja nie wynika zawsze z glupoty, tylko z braku informacji!
Pzdr,
Magda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem jak ktos ma za mało informacji to najlepiej niech nic nie robi bo to przyniesie wiecej szkody niż pożytku ;) Sama zauważyłaś jak praca z trenerem zmieniłą Twoje podejscie do sprawy i jakie są efekty ;) Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30
no to wlasnie kobiety nic nie robia: nie cwicza, nie jedza albo jedza zle :) ale nie o to chodzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miejsce mięsa w diecie

Następny temat

Dieta- co w niej zle??

WHEY premium