SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cena zestawu?

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1101

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2718
Witam chciałem się zapytać czy jezeli kupił bym ten zestaw :http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/55
Chciałbym go kupić bez modlitewnika. Czy zamknął bym się w cenie 500 zł wraz z wysyłką?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 271 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8850
Pozwole sobie odpowiedziec
jesli bez modlitewnika to nie lepiej
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2718
a jezeli moge się zapytac dlaczego bardziej polecasz mi ten zestaw ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Barrrtekkk: Zmieścił byś się z kwotą.
Jason16: Masz racje.
Barrrtekkk: A ma racje dlatego że jak nie będziesz potrzebował do ławki elementów i głównie na skosach dodatnich będziesz ćwiczyć to Avenger jest niższy i lepiej się wyciska na nim, ale jest za to mało uniwersalny. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
Czy mi się wydaje czy cena za pierwszy zestaw zwrosła. Kiedyś ktos z forum zamawiał tne zestaw i zapłacił równe 505zł z przesyłką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
MagickY: Już dość dawno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
No tak
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2x Wyciąg górny = wyciąg górny + dolny lub brama?

Następny temat

Zapytanie

WHEY premium