SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cell + mono + taurine ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1868
Hej. Mam 190 cm i 80 kg cwicze juz z 2 lata na silowni jednak ciezko z masą :/ Chudy jestem i tyle. Pisalem w innym poscie jaki najlepszy cykl ulozyc sobie na mase i poradzono mi zeby zastosowac malego Cell Pumpa, 300g kreatyni vitala i tauryna olimpu 150 mega caps. Dzis chciałem juz kupic sobie ten zestawik w sklepie, ale babka polekku mnie wysmiala, ze kupuje cell pumpa i do tego kreatyne i to jeszcze z vitala :/ hmmm Poradzila mi zeby kupic samego duzego cell pumpa i tauryne, a vitala olac, bo ciagnie duzo wody i ciezko z organizmu sie wydala wg niej. No ja tez troszke tego nie rozumiem, po co cell pump i mono do tego.. hmm Dlatego tez powstrzymalem sie od zakupu i postanowilem zasiegnąć jeszcze waszej rady, zeby upewnic sie co najlepiej kupic.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
nie sluchaj babki...kupoj cp (2male puchy bym proponowal) i dotego mono(vitala)i tauryne...i carbo jak chcesz....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Bier CP duża i mała puche, dorzuc do tego zma, omega3 i carbo. Oczywiscie dieta podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1868
albo moze za Cell Pump'a 665g wziac BIOGENIX Crevolution Stage I / 450g (z 135 zł cena spadla do 100 ;) ). Po czym lepsze beda efekty? Cell czy Crevo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Crevo ma ochydny smak ale jak chcesz to bier ta opcje co ci napisałem wczesniej albo ochydne crevolution.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1868
ok, to jak najlepiej zadawkowac 450 g CP, 300 mono i 150 mega caps taurynki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 214 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4304
Ales ty tempy jestes wez 2 male cell pumpy i tauryne no i oczywiscie dieta i bedzie dobrze.Nic nie dokupuj wiecej!!!

Daleko od bezczynnosci!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1868
Koles myslisz, ze ty masz racje skoro wiekszosc na sfd poleca dokupic jeszcze Mono vitala? oni tez sa tepi a ty jestes najmadrzejszy?? Idz na drzewo liscie pompowac bo najwodoczniej przeczytales pare postow na sfd i do tego ogranicza sie twoj kontakt z suplami. Nie bede odpisywal na twoje ewentualne odpowiedzi bo nie mam czasu obcowac z plebsem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
ja bym sie sklanial ku temu co powiedzial DaroNigga.Wlasnie sam zaczolem cos podobnego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipoderm-y

Następny temat

JAKA KREATYNA NA 2 cykl??pomocy

WHEY premium