SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cele na wakacje?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To powodzenia Fazik !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
DZieks ziom Tylko wiesz teraz jest ambitnie, ale jak sie rozleniwie to nic z tego nie wyjdzie, no ale zobaczymy jeszcze, napewno trzeba popracowac nad soba troche

Masz moze jakis trening rzutowy, nastawiony na doskonalenie rzutu z wyskoku, nad tym zamierzam szczególnie popracowac, pewnie wymysle cos sam ale jestem ciekaw waszych sugestii

Pozdro

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz, założyłem z kumplami z SFD stronę o treningu koszykarskim, tu masz adres http://www.sbs.friko.pl . Wejdź do działu Rzuty, znajdziesz link po prawej stronie. Miłej lektury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Dudek trenowałes wyskok 5 razy na tydzien ?
a gdzie regenerationszon ?

Zmieniony przez - And_Sport w dniu 2004-06-26 12:15:33

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecież SD i AA są 5 razy w tygodniu, a trening z gregry wydawał mi się tak lekki więc postanowiłem go robić 5 razy w tygodniu. Jutro zabieram się ostro za ten trening, ofkoz z obciążnikami. Dodam sobie jeszcze skakance (300 przed w ramach rozgrzewki i 300 po treningu) i chyba jeszcze minutę krzesełka po treningu, przed skakanką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
I co tez miałes dobre wyniki cwicząc 5 razy na tydzien ? No sd i aa pamietam, ze po 5 razy było

Tez sie zastanowie nad twoim sposobem (ale bez obciazników, dodatkowej skakanki itd)

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mięczak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Eee tam 5 razy na tydzien wystarczy Czyli co dzien to zmiana z NOGI I na NOGI II. To powinno wystarczyc.

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Ja tam robie tak jak pisze, moje mięsnie lubią regenercję, no wiecie jak to jest, ja moge ćwiczyć, ale im by się nie chciało
Chłopaki zaczynamy w poniedziałek, co tydzień piszemy o swoych ekektach :)

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobry pomysł mz pisaniem o osiągniętych efektach. Ja zaczynam ostro ćwiczyć jakoś 1-2 i będe pisał co jakiś czas o efektach. Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sebasket i Dudek, moje gratulacje!

Następny temat

cwiczenia nie obciazajace kolan

WHEY premium