SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo w trakcie ciężkiego wysiłku.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Chodzi mi o uprawianiu sportu, w którym trzeba się nieźle wysilać jak np. dłuugi interwałowy bieg. Wiadomo, że prędzej czy później przychodzi moment, że zużyje się cała energia i mięśnie nie mają już sił. Czy pijąc carbo w trakcie tego biegu zamiast czystej wody pomoże mi nie paść na trasie ?

Mam na myśli ilości: 2 miarki (100g) / 1,5 L wody, chyba że zaproponujecie jakieś inne proporcje.

Czy nie ma sensu tak kombinować i po prostu pić wodę ?
Celem nie jest redukcja, chodzi o to żeby wytrzymać.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
carbo ale w nie za duzej ilosci no chyba ze chcesz miec odwrotny skutek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
carbo/izo jak najbardziej, ale imo połowa tego co napisałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
czyli jedna miarka (50g) na 1,5l wody i będzie ok ?

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VIGOR PLUS

Następny temat

Potrzebna Rada

WHEY premium