SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo Pur Hi-Tec

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ktos stosowal (jesli tak to jaki efekt) Carbo Pur Hi-Teca??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36062
jeżeli pijesz carbo po treningu to nic się nie odkłada... ja mam ogromne problemy z otłuszczaniem i zawsze po treningu piję carbo...w fazie potreningowej organizm potrzebuje tak dużych ilości węgli choćby dla uzupełenienia zapasów glikogenu, że na pewno nie będzie magazynował....

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
... stosowałem ... stosuję i bedę stosował ... jestem zadowolony ... dość łatwo sie rozpuszcza ... mało węgli prostych w składzie ... walę bezposrednio po treningu ok 60/70 gram ...

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
j/w i bardzo przystepna cena 99zl za 6kg :) i styka na 2 - 3msc

"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jakie efekty? ile przybywa na wadze? przynajniej u Was.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
efekty => 3 cm w bicu 10 cm w klatce, no i 30 kg wiecej na płaskiej ...

... jako to jakie efekty ... ja traktuję to jako dodatek uzupełniający moją dietę o brakujące węgle złożone (szczególnie po treningu) .. nie oczekuj, że kupisz opakowanie Carbo i nagle stanie się cud ... moge tylko powiedzieć, że jest to najprostsza forma spożycia ww złozonych po treningu.... dopóki nie stosowałem Carbo to męczyłem się z waflami ryżowymi ...

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po jakim czasie miales takie efekty??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
MaxSylwester wczytaj się jeszcze raz w mój tekst bo chyba nie zrozumiałeś ... po Carbo nie możan mówić o efektach w twoim tego słowa rozumieniu ... jest to tylko uzupełnienei twojej codziennej diety o węgle złożone ...

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o jakim smaku jedliscie te odzywki?? dobre to bylo? nie bolaly brzuchy jak po megabolu??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
carbo pur jest lepsze od wafli ryżowych? ja jestem zwolennikiem wafli - są dobre i smaczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17028
a ja chcialbym wiedziec czy carbo pur hiteca to ww. proste czy zlozone..i czy jest zalecane spozywac tylko i wylacznie po treningu czy mozna nim zastapic jakis poislek ryzowy np bedac w szkole czy trasie...?

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 601 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5774
carbo to ww zlozone, mozna zastapic nim ryz ale bylby to bardzo ubogi sposob (0 bialka ) chyba ze dodalbys troche ovopola i jazda jak z gajnerem, a smak mysle ze nie bylby taki wstretny,choc nie probowalem.

ja kiedys jak jadlem carbo to koledzy mysleli ze serydy wpieprzalem, tak mnie rozstrzelilo

redrum mas soga

pozdrawiam!


"pieniądz i czas to najwięksi terroryści"

pozdrawiam!


"pieniądz i czas to najwięksi terroryści"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKIE SUPLEMENTY SA SZKODLIWE????

Następny temat

Pytanie o witaminy!

Wiecej