SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
olimpa mialem od Wodza ale jeszce stara formule - cytryna - dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
biniu, a widzisz mi za to cytryna nie podchodzi

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2727
hmmm olimpa juz mialem cytryne i byla spoko ale jeszcze tego starego wiec nie wiem jak tam nowa formula jednemu nie smakuje cytrtna treca a drugiemu pomarancz jablko biogenixa jest ok wiec wezme czarna porzeczke BX i powiem jaka bedzie mam nadzieje ze tez ok bo biore 6kg
pozdro

Las jest dla mnie wytchnieniem...
Lecz mięsni siła dzikim pragnieniem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakby Ci nie smakowalo to mozesz mi oddac%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Tez tego Bx czarną porzeczke chciałem brać na sezon Mozesz jak już kupisz dać znac jak Ci smakuje
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2727
dam znac napewno ale tak za tydzien no jak źle pojdzie z $$$
to tak za dwa
pozdro

Las jest dla mnie wytchnieniem...
Lecz mięsni siła dzikim pragnieniem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
w takim razie chyba będe pierwszy
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
smacznego bo nie sadze aby bylo niedobre :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2727
heh to jak bedziesz pierwszy to mam nadzieje ze podzielisz sie z nami wrazeniami z degustacji czarnej porzeczki i wtedy ja mniej bede ryzykowalale biorac pod uwage to jaki ma smak CP ,jest smaczny i dosc mocny i smakuje jak oranzada wiec jesli inne smaki robia podobne to bedzie ok

Las jest dla mnie wytchnieniem...
Lecz mięsni siła dzikim pragnieniem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Mnie carbo biogenix czarna pożeczka kompletnie nie smakuje. Robią się grudy, faktycznie podobna do orenżady z lat radosnego socjalizmu - nawet "gazuje" nie wiedzieć czemu. Czerwony się robi. Fuj. Aczkolwiek mi żadna odżywka z wodą nie smakuje - popróbuje z mlekiem to carbo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki zestaw?

Następny temat

HMB + Kreatyna ...

WHEY premium