SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cage Rage Contenders 8 - wyniki gali + link do walki Popka

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
szalu ten filmik nie robi ale cos tam dalo sie zauwazyc..no coz..co mozna powiedziec..hehehe..przeciwnik naszego Popka chyba byl wziety z ulicy bo inaczej tego nazwac nie moge..poziom stojki jak moznma sie bylo spodziewac zerowy w wykonaniu obojga..jesli chodzi o parter to tak samo..w dosiadzie kazdy laik potrafi chyba uderzac a byl taki moment przez chwile co Popek sie wyprostowal i uderzal w przeciwnika i nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac z poziomu..nie wiem jak wy ale na moje to ten przeciwnik byl wziety na sztuke tylko po to by pierwsza walka bla na plus dla Popka..pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
everlast a wziales pod uwage ze popka w mma tez nikt nie zna, polacy znaja go za to ze jest raperem.

czytalem w necie wypowiedzi "zazdrosników" ktorzy komentowali walke ze albo dadzą mu leszcza albo doswiadczony zawodnik sprawi mu lanie.
popek tez zaczyna dopiero uczestniczyc w galach i musi jakos stopniowo przechodzic w gore w rankingu, to ze pokonal tego przeciwnika nie swiadczy ze jest od razu najlepszy ale jest na dobrej drodze.

widzialem go na zywo na koncercie w brixton/london i wydaje sie byc spoko, lubie jego rap i kibiuje mu w walkach. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
nie no masz w sumie racje ze na start nie dadza mu jakiegos dobrego fightera..ale uwazam ze jak cos robic to robic dobrze..a sam przyznasz szczerze ze poziom byl naprawde ... nie zebym go krytykowal czy cos..ciesze sie ze sie udziela w tym sporcie itd czy jest spoko to nie wiem nie znam go wiec nie bede sie wypowiadal ale ogladajac jego teledyski zapowiedzi walki odnosze wrazenie ze robi z siebie wielka gwiazde jakby nie wiem kim byl a wszyscy tu chyba widzielismy jego prace na worku czy chociazby parter na you.tubie...zycze temu gosciowi zeby sie rozwijal w tym sporcie ale zeby tez mial troche pokory bo jak to sie zwyklo slyszec pokorne ciele dwie matki ssie..wiesz mysle ze polemika na ten temat tj na temat poziomu przeciwnika jest zbedna bo sam pewnie wiesz jaki poziom reprezentuja niektorzy goscie na polskich galach ktorzy tez pierwszy raz startuja...Popkowi nie dadza na poczatek nie wiadomo kogo to oczywiste..bo glupio bylo by jakby dostal baty koles co na cala Polske chuczy ze rozpie... komus leb..hehe tak czy inaczej niech trenuje,niech rozwija sie dalej..wiadomo ze nie od razu krakow zbudowano..pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14472
everlast...może i stójka zerowa i parter tez ale to on walczy w cage rage a nie ty...cage rage contenders ale zawsze to dość znana federacja,wiec nie rozumiem tych komentarzy niektórych osób takich jak ty.Jak ktoś pokroju Mameda bądź Tomka Drwala by napisał takie coś jak ty to bym zrozumiał.ale twoje komentarze są nie na miejscu.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
dyni, chyba nie trzeba byc mistrzem swiata zeby komentowac, kazdy ma swoje zdanie i prawo do wypowiedzenia go :)

co do pokory to zgadzam się lecz nie wszyscy zawodnicy ją mają a zaszli wysoko i to nie tylko w mma, przykladow jest duzo(choc osobiscie sam cenie bardziej szacunek za skromnosc i osiagniecia niz ze strachu hehe)

przeciwnik popka wygladal nieskromnie i bym sie go przestraszyl hehe ale to nie moja kategoria wagowa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
dyni-zdaje sie ze po to jest chyba miedzy innymi forum zeby sie wypowiadac i komentowac..pewnie ze to nie ja walcze tylko Popek wiec szacunek dla niego chociazby za to ze ma odwage wejsc do klatki..nie chce sie tutaj klocic ani sprzeczac..po prostu mam nadzieje ze Popek bedzie doskonalil sie w tym co robi i ze za jakis czas bedziemy mogli z przyjemnoscia ogladac jego walki i doceniac je za poziom..pozdro dla kumatych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
dokladnie kazdy kto ma odwage wejsc do klatki by podjac walke zasluguje na szacunek czy ja wygra czy nie. Popek moze duzo gada, ale zrobil to co mowil. Wiadome jest, ze gdyby nie wygladal jak wyglada, nie mowil w filmikach ze roz******li komus leb, to walka obyla sie bez echa i nie pisalibysmy teraz na forum o niej tylko bysmy nie wiedzieli, ze taka walka sie odbyla wogule. Popek ma troche rozumu w glowie, bo wiedzial czego narod potrzebuje, jakich osobowosci itp. Ludzie to kupuja wiec robi tak dalej - zwycieskiego skladu sie nie zmienia. A co do kibicow na gali to osobiscie takie zachowanie mi sie nie podoba, ale kto z nas po wypiciu pewnej ilosci alkoholu (nie mowie juz o innych uzywkach) nie zachowywal sie w swoim zyciu tak, ze inni nie gadali o nas z boku jak o d****ach. Gdybym tam byl wsrod tych ludzi, pewnie zachowalbym sie tak samo, pomimo tego ze nie pochwalam tego ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 486 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4630
O właśnie Sandwich... nic dodać, nic ująć. Mimo wszystko ciesze się, że Polak wygrał. Mam też nadzieję, że Popek będzie przy okazji kolejnej walki mniej się napinał a pokaże więcej techniki.

-----------------------
BÓL CZYNI SILNYM
-----------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Normalni fani mma wiedzą czego potrzebuje ten sport.

Byłoby naprawdę fajnie gdyby powstał prosty i czytelny system walk z funkcjonującą ligą ( vide ifl ) i rozgrywkami pucharowymi.

Do tego potrzebna jest zmiana postrzegania sportu przez szeroko pojęte społeczeństwo ( do czego już dochodzi w usa ), a co za tym idzie niestety mainstream i stety wejście dużych sponsorów.

No i oczywiście płace dla fighterów takie jak w piłce nożnej / nfl / nba / nhl czy boksie - i za dwadzieścia lat prosty chłopak z Polski może swoimi pięściami i dźwigniami zarabiać miliony - bo dryg do bicia w ryj mamy.

Nie dojdziemy tam promując ten sport przez ludzi popkopodobnych.

Z tych samych powodów w usa był krytykowany Karo Parisyan - dużo lepszy fighter od Popka, dużo bardziej kozakujący i robiący z siebie gangstera w tv.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Co by tu napisac...

Zycze szczescia Popkowi w szkoleniu umiejetnosci, i wygrywaniu kolejnaych walk.

Niech dalej roz******la lby, a medialnie moze stonuje moze nie kazdy jest jaki jest, ale on przesadzal, nie mialem do niego przekonania na poczatku, gdyz jego umiejetnosci nie rownaly sie gadce I ten caly szum nie byl jakos odbierany przez wiekszosc raczej pozytywnie. Moze teraz sie to troche zmieni, i bedzie wlazcyl z coraz lepszymi zawodnikami.


Pozdrawiam.

GÓRA---->I am What I am

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

duszenie...

Następny temat

UFC 81 wyniki

WHEY premium