SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL NA ZIME

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
NFZ wytlumacz czego z dupy ??? i powiedz jaki srodek nie szkodzi watrobie ???

Wszystkie te środki w pewnym stopniu działają na wątrobe ale cały pic na tym polega żeby nie przesadzać.

A Ty dajesz 11 tyg na środkach z grupą metylową.......

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8346
tak myslałem nad takim połączeniem.
Nigdy nie brałem antka.
1-10 omo 250-500mg ew
1-4 antek 50mg-100mg ed
Imoże do tego deca w ilosci 300mg ew żeby stawy na oliwić lub zastanawiałem sie nad trenem ale jeszcze go nie brałem zamiast antka tez zastanawiam sie nad meta ale jeszcze zima przedemna czekam na sugestie a nie na kótnie miedzy soba . Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 381 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5448
czlowieku spojrz w swoj profil i zastanow sie czy warto w twoim wieku za saa sie brac...

Powrót po latach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8346
Już w to wszedłem wiec pociagne dalej taka była moaj decyzja. Lepiej zebym ciczył i zażywał doping niz latał na dyskach an speedzie, nie robie tego dla kogoś tylko dla siebie diete trening mam zapiete na ostatni guzik. Prosze o dalsze sugestie. W profilu kazdy mozę wypisac nie stworzone rzeczy ja jestem szczery. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
a ten co lata na dyskach na speedzie powie lepiej zebym latal na dyskach na fecie niz lezal na dworcu przećpany hera

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie amerykańskie cykle

Następny temat

Niedoczynnosc tarczycy

WHEY premium