SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CUTS czy CLENBUTEROL

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Witam, jestem tu nowa ale czesto odwiedzialam Wasze forum aby sie dowiedziec paru rzeczy na temat spalaczy. Obecnie mam maly klopot gdyz wiem, ze oba wyzej wymienione burnery są mocne.. i oba posiadam. Slyszalam jednak opinie, iż biorąc wpierw mocniejszy srodek, to kolejny słabszy nie skutkuje juz tak jak powinien,gdy sie go bierze.Po pierwsze więc czy ta opinia jest prawdziwa, no i po drugie-od którego w takim razie rozpocząć..
Słyszalam takze duzo złych opinii na temat zarowno cutsa jak i klenu, jesli chodzi o efekty uboczne,troche mnie to przerazilo i wciaż sie zastanawiam nad tą suplementacją. Wczesniej juz bralam inne spalacze wiec myśle ze nie powinno mi nic juz zaszkodzic, ale pewnie sie myle.. Prosze was o rade :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
chodzi Ci o clenbuterol czy clenburexin bo to 1 to dzial wspomaganie chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
kurcze.. clenbuterol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jakiej firmy clen?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
SOPHARMA z Bulgarii.. a no i stęzenie 0,02mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
najpierw animal cuts jak na opakowaniu,
potem clen - stopniowo do optymalnej dawki.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
czyli jednak animal jest słabszy..? Dzieki za odp
pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Z tych spalaczy, które brałem, a pare już mi się przewinęło przez ręce, to Animal Cuts uważam za najmniej inwazyjny. To znaczy nie odczuwałem po nim żadnych skutków ubocznych, a swoje zrobił.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Nie wiem jak mozna porównywac lajtowy spalacz z clenem lol
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w przybraniu masy !!

Następny temat

Posiłek po treningu

WHEY premium