SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO WYBRAĆ ?? (z USA)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 789
Banan a gdzie mozna kupic te gainery Scitec'a ?? -> zarzuc linkiem

Są drogie, ale tak z ciekawosci. Moze polece znajomemu, który ma hajs na dobre suple.

Poszukuje tez jakiegos dobrego Stacku Kreatynowego- bralem juz monohydrat, X-Pand. Cos naprawde mocnego -> mozecie cos polecic ?? BSN NO-Xplode ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
sprawdz maila
ze stacków np. horse power ultimate, vpx no shotgun (ale to b.mocny NObooster , polecałbym do niego dodać osobno jeszcze kreatynę np. ester lub jabłczan a powinno b.mocno kopnąć) no i niezawodny storm univerasla najlepiej w 'mixie' z shockiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 789
sprawdz maila
ze stacków np. horse power ultimate, vpx no shotgun (ale to b.mocny NObooster , polecałbym do niego dodać osobno jeszcze kreatynę np. ester lub jabłczan a powinno b.mocno kopnąć) no i niezawodny storm univerasla najlepiej w 'mixie' z shockiem

Dzieki Banan za maila :D

Dobra powiedzmy, ze zainteresował mnie No Shotgun , do niego musze dokupic jeszcze ester lub jabłczan ?->(co bedzie lepsze?) czy po 1 opakowaniu No Shotguna i Estru lub jabłczanu (nie wiem co lepsze) wystarczy na cykl ?

Jesli polecasz Ester lub Jabłczan (to napisz jaki konkretnie produkt).

Storm i Shock na pewno dobry , ale nie bede miał az tyle hajsu.

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
To nie wiem czy nie lepiej, będzie dla Ciebie zakupić 2 puszki najnowszego xpanda, i zrobić długi 50dniowy cykl (2 porcje dziennie) Sam osobiście tak biorę, i po 4tyg. powiem ,ze jest MOC a wiem,że będzie jeszscze lepiej ponieważ z tygodnia na tydzień czuję widzę progress.

Do shotguna predzej ester, ale nie wiele firm posiada go w czystej formie, np. ma go hitec lub biogenix (crester) , ewentualnie jabłczan (wiele firm ma TCM)

Storm + Shock wyjdzie drożej, ale pamiętaj jak wydajny jest shock starcza na 50treningów, czyli jak trenujesz 3x w tyg. to pucha wystarczy na 18-19 tygodni zawsze można się na pół zrzucić z jakimś ziomem hehe

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-12-06 13:58:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
jesli białko to optimum lub troche drozszy matrix z Syntraxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 789
Banan masz racje, lepiej zrobic dłuższy cykl na 2 opakowaniach X-Panda.

Jak sie nazywa ten najnowszy X-pand ? jak go odróznic od poprzednich ?

Ostatnio koles na siłce doradził mi Optimum Adenergy Stack- ale słyszałem niezbyt pochlebne opinie na temat tego stacku. Wiesz cos o nim ?

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710


X-Pand Pre & Post -Workout Formula tak bzmi nazwa.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
Optimum stack odpusc sobie, białko mają ok , ale ten produkt to niewypał
najnowszy xpand to ten 925g ale bez kofeiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 789
dzieki Camel !

a jak po składzie go poznac ?

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
wybrałbym optimum - smakowo miażdży, rozpuszcza się jak marzenie

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co to takiego?? -> M1-BOL Orals

Następny temat

pure whey 80

WHEY premium