SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO LEPSZE I JAK TO DZIAŁA??CLA CZY THERMO FAT BURNER

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
dobra jak zrobie po cylku to pokaze ale czarny eot bo grasia sie zdenerwuje a zaraz ci wysle rozmowe ze spicem

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czarny masz fotki po cyklu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie napisz co ci tam spice rozpisal za cyklon.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
jakim cyklu? ostatnie fotki mam sprzed 4 miechów

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a kiedy 1-ad brales i te spraawy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
om jutro wszystko napisze i to nie tylko spice ale bul i vegas troche tego jest od m1t zaczynajac na witaminach konczac wydam na to w ****e kasy ale naszczescie cykl za troche czasu jest ale musze kupic tt nov clodim kreatyne mono zma itd

btw bul zadzownie do ciebie jutro o tej samej poze co dziś

Zmieniony przez - SzoHo18 w dniu 2004-07-30 00:44:03

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A takie pytanie.. czy Wam robia takie skutki uboczne jak syfy cisnienie, deca dick, lysienie, owlosienie tam gdzie nie trzeba itp czy macie na to wbite?

znaczy sie rozumiem ze to akceptujecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
znaczy sie licze sie z tym ze moge miec tradzik i mu podobmne , ale naprawde dobrze sie zabezpeczyłem zretszta nie zaczne cyklu dopki nie bende miał wszystkiego i troche kasy na to zeby w razie przypadku dokupic nov, a tradzik moze ale nie musi sie pojawic

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Zrobilbym sobie tez jakis mocniejszy cykl ale jak juz to raczej na SAA - efekty uboczne podobne jak na ph, a wyniki duzo lepsze
Tylko ze ja najpierw wole sie duuuuuuuuuuuzo dowiedziec na ten temat (z ciekawosci i ze wzgledow bezpieczenstwa (mozliwe skutki uboczne)) wole sam do wszystkiego dojsc co jak stosowac, a pytania zadawac tylko po to zeby sie upewnic... poza tym dla mnie jeszcze troche za wczesnie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metypred

Następny temat

Jak brać l-Karnityne i fat burner-pomocy??????

WHEY premium