SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CLEN+EFYDRYNA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 381
Hej!Czy ktoś może zażywał jednocześnie clen i efydrynę??? Oczywiscie czytałem o cyklu 2 tygodniowym z clenu,przerwa i 2 tygodnie ECA...Dzięki za odpowiedzi(które mam nadzieję będą).

Life of Agony

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
W momencie w ktorym uda sie zsyntetyzowac srodek czynny z Hoodi, murzyni nie beda potrzebni do hodowli tego kaktusa.
Pewnie na poczatku beda sie burzyc, ale potem sprawa ucichnie, bo kto sie przejmuje wymierajacym murzynskim plemieniem.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2310
dolaczam sie do pytania bo sam sie nad tym zastanawialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Ja... na czczo 120mcg Clena a ok. 14 do tego 45mg Efedryny i mocna kawa na powstrzymanie łaknienia... efekt uboczny bóle głowy pod koniec dnia, 'troszke' za duże ciśnienie, 150-160/90-100 tak średni0 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
a czemu nie chcesz przeplatać ?

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 381
ponieważ miałem nadzieję że efydryna zniweluje skutki uboczne działania clenu a przy okazji przyspieszy spalanie tłuszczyku

Life of Agony

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Napewno skutecznie zahamuje łaknienie, tylko co ok. 4-5dni zwiększaj dawke efedryny bo pożądane skutki ustają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Z efedryny to lepiej stworzyc stack ECA i wtedy przeplatac z clenem.
Ja do clenu popijam kawe i nie czuje glodu, ale w zasadzie to nie wiem czemu :) Wydaje mi sie, ze to chyba przez clen nie chce mi sie jesc.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2310
mi po samym clenie wzrasta apetyt ale jak dorzuce kilka kaw to wszytsko jest oki.z tego co wiem to kofeina tez znaczaco obniza apetyt ale wiadomo ze efka na apetyt jest the best
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
The best jest jakiś kaktus z Afryki... nie pamietam dokładnie nazwy ale jeden jego kęs ogranicza całkowicie łaknienie na ok. 16 godzin. W stanach są podróby, tzn. preparaty zawierające niby ten kaktus... toczy sie walka z ludźmi chcącymi go wykraść - ponoć jest to przełom w dziedzinie odchudzania itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
tak tylko ten kaktus jest pod ochroną.....a w stanach na***ali podrób ,tzn. niby to ten kaktus...ktoś skumał że to nielegal i zrobili im jazde ,..a tu wyszło że coś innego ładują........taka kaszana

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Hoodia :)

Tez ogladam TVP2
Ciekawe kiedy wyjdzie suplement zawierajacy to.

Wg mnie, tych murzynow i tak wydymaja, nie dostana tego sosu.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol ktory lepszy???

Następny temat

Androlic

WHEY premium