SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHODZI JAK PRZECINAK? :-D

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13711

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
powiadomienia docierają wybiórczo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie rozumiem jednego: po co bajerować jak jest dobrze ? Jakies bajerki w sumie to ani razu jeszcze z tego nie korzystałem a tylko spowalnia forum takie ******ły. To co sie ostatnio dzieje to paranoja, napisze posta biore wyslij i widze napis ze nie mozna znalezc strony w sieci web. Teraz zawsze jak cos napisze to kopiuje to i jeszcze raz robie posta jak sie cos zwali i tak zrobie teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i Mateo zrób cos z tymi zdjeciami bo sie godzinami otwierają i takie małe przez te ramki ze nic nie widac, a nie bede kazde zdjecie oddzielnie ogladał jak post ma 100 zdjec!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
jak pisalem juz w osobnym poscie ....ten pomysl ze zdjeciami ktore sa w pelnej rozdzialce dopiero po kliku to najgorszy pomysl w dziejach SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
zdjęcia to klapa.
poza tym muuuli...strony sie dlugo otwieraja...w tej chwili mam problem z nowym postem w medycznych...nie chce sie otworzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13169
Strony wczytuja sie bardzo szybko, zdjecia niestety NIE!

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745


na operze mam kazda strone (oprocz tych z postami ) podwójnie.

Czyli jak chce dac ankiete , okienko z moderowaniem,profile userów itp.

NA fotce przyklad.


Wiem MaTEO ze jestes "pro MIRKOSYFOWY" i robisz forum pod IE ale chyba nie tedy droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
"pro MIRKOSYFOWY" = "pro MIKROSYFOWY"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
a mi się wlaśnie wysyła od 10min odpowiedz na post w grach i bardzo często tak jest że nie chcę wysłać trzeba bawić się od nowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6199 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23179
no te fotki w ramkach mimo iz mniejsze wczytuja sie duzo wolniej niz normlanie te co byly kiedys 600x800

K** Team Member
SFD Bold Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO ON ODPIERDZIELA ????

Następny temat

Czy mógłbym !!!!!!

WHEY premium