SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHCE ZACZAC PIERWSZY CYKL-POMOZCIE:-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65


Witam!
mam 24 lata cwicze od 2 lat,zaczyna juz mnie to w****iac bo nie mam takich wynikow jakich bym chcial,tylko mam problem poniewaz musze sie pilnowac bo mam straszna tendencje do tycia..powiedzcie mi co mam wziasc zeby mnie nie ulalo,tak wiem kwestia diety-ale chyba sa gorsze i lepsze specyfiki???czy jak juz sie ukuje i bede pilnowal zarcia moge cos zjechac wagowo z tluszczu jeszcze czy to juz bedzie zablokowane???czy w mojm przypadku testosteron Prolongiantum czy cos takiego to dobre rozwiazanie???czy polaczyc go z winem np???MOZE TE PYTANIA SA DLA WAS GLUPIE ALE KAZDY KIEDYS ZACZYNAL TAKPOZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
anglia23 nie licze tylko na chemie ze zrobi cuda ale jakos psychicznie jak cos biore to lepiej mi to idzie. co zmniejsza troche laknienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3688
mysle ze najlepiej bedize jak bedziesz trzymal diete z bilansem na minusie :) i do tego odpowiedni trening , aeroby i wszystko bedize git :) daj jeszcze ankiete :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
możesz zbijać wagę
wszystko kwestia doboru środków i odpowiedniej manipulacji składnikami diety
jak masz z tym problem to wpierw bym ogarnął michę, redukował na jakiś spalaczach a później dopiero saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i tak nie ogarnie tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
bedize?to juz jest mo wogule obce...bo z kim nie rozmawiam na silce kazdy mi tescia radzi i dlatego pytam...p.s. do byczka83 dobrze ze ty ogarniasz....
na tej fotce co jestem mam 105kg takze wasza propozycja jest zjechac do 90 i dopiero teraz nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
i powiedzcie mi jeszcze o jaka ankiete tu chodzi bo pierwszy raz tu jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zdecydowanie wpierw redukcja
jak nie ogarniasz michy to na saa zaleje Cie jeszcze bardziej
naucz sie układać dietę, pilnować ją, a dopiero później myśl o saa
póki co dieta z ujemnym bilansem, dużo aero i jakiś spalacz


https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html
jak jesteś pierwszy raz to tymbardziej wypadało by zacząć od przeczytania regulaminu i postów podwieszonych

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2011-01-22 14:57:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poznaj pierw swoj organizm

bo jak na dwa lata silki patrzac na zdjecie to sorry ale ....

rozpisz swoja diete uwzgledniajac btw oraz czas przyjmowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
aras miche to ja ogarniam wsumie jakos bo w ciagu 7 miesiecy ze 138 zjechalem do 91 to jakis wyczyn jest...tylko mylalem ze moge juz sie ukuc zeby nie tracicz czasu i za***iscie pilnowac miche i myslalem ze wtedy efekt bedzie tylko pozytywny..ale ja sie nie bede madrowal bo wiesz co jest"swierzak jestem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
byczek zatsanawiam sie jak bys wazyl 138 kg gdzie bys mial sama opone co ty bys mi zrobil bo napewno lepiej bys nie wygladal i tego nie mozesz mi zazucic bo jak bys zobaczyl mnie dwa lata wczesniej to bys powiedzial tlusta gruba swinia i tyle..takze cas osiagnolem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
ty sie nie zastanawiaj bo te 138kg samo sie nie zrobilo skoro dobrze schodzisz z wagi to zejdz do ok 90 i wtedy mozna cos myslec

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Długość cyklu cido

Następny temat

DEKA I WINKO...KTÓRE WYBRAĆ?

WHEY premium