SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHCE ZACZAC PIERWSZY CYKL-POMOZCIE:-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok ok

ale zawsze mozna podszlifowac .dieta naprawde musi byc dopracowana pod saa bo ulejesz sie znowu tym bardziej ze jest to 1 raz wiec nie wiesz jaki bedzie tego efekt wszystko poleci metoda prob i bledow

ja bym polecial prop clen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
saa nie przyspieszą Twojego celu
choć możesz oczywiście dodać jako antykataboliki i dalej ciągnąć redukcję
suple jakieś na redukcję stosowałeś?czy sam trening+micha?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
zaczolem milaem 138 do 120 zjechalem bez spalaczy,pouzniej wziolem therme ale cos nie dzialala bardzo,wiec siegnolem po efedryne i zjechalem do 91 tak jak pisalem teraz mam 10kg wiecej ale mialm 4 miesiaczna przerwe bo mialem wypadek i ztad przytylem...ale zastanawiam sie czy teraz na dniach nie siegnac po SUBOTRIM bo z anglii przywiozlem i to jest moment do 90 tylko wiadomo za***iscie szkodliwa sprawa no ale cos za cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
przyluz sie do michy i cardio , zrzuc smalec i wejdz na saa , ja bym ci doradzil testa solo . Krec areoby na masie i bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Pare dni temu zalozyles identyczny temat. Widze, ze nie zabardzo bierzesz do siebie co Ci ludzie radza. Uwazaj, zebys na testo nie powrocil do tej poczatkowej wagi. Bo z kulawa micha, tendencja do tycia i jescze jak Ci estrogen w gore wy..doli to bedziesz na dobrej drodze.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
dokladnie,juz zakladales temat i dostales odpowiedzi imo swietne

i tak juz wszyscy widzieli twarz w tamtym temacie

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
no ok...sluchaj wole dwa razy wiecej o to samo zapytac bo to nic mnie nie kosztuje..i przeanalizowac to dwa a jak bedzie potrzeba to cztery razy...ok czyli spowrotem spadam na 90 dyszek i puzniej laduje tescia zobaczymy co z tego bedzie))dzieki wielkie a za miesiac dwa odezwe sie ponownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
jeszcze cos,a jakis spalacz oprucz THERMY cos proponujecie dobrego,nie przereklamowane guwno...tylko jakis z konkretniejsztch?mam subotrim odpowiednik meridi ale to chyba za ciezki temat jest dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
jak bedziesz liczyl ze ci srodki karoryfer zrobia na brzuchu to masakra , micha zapieta na ostatni guzik , areoby i lecisz "nic znieba nie spoada albo praca albo gleba2

Zmieniony przez - anglia23 w dniu 2011-01-23 01:27:01
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43

i co jest Kurva???????????????:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Długość cyklu cido

Następny temat

DEKA I WINKO...KTÓRE WYBRAĆ?

WHEY premium