SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bylo: costam Vacirca

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I dziwnym zbiegiem okolicznosci piszeciez z tego samego IP? Rzeczywiście, ostatnio dużo tu dziwnych zbiegów okoliczności...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Acid ma racje.Piszecie z tego samego IP.
Z jednej strony to za duzy zbieg okolicznosci .
A z drugiej strony jest to ip sieci "chello" -wiec wszyscy macie zbiorowe ip + jeszcze paru uzytkownikow ma takie samo.
Wszystko pozostawiam waszej moralnosci- nie jestem w stanie dac werdyktu.

Moderator działu Sztuki Walki i Gry Komputerowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dudu GRAPPLING KRK
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2036
Ronowicz:
"Piszecie z tego samego IP.
Z jednej strony to za duzy zbieg okolicznosci .
A z drugiej strony jest to ip sieci "chello" -wiec wszyscy macie zbiorowe ip + jeszcze paru uzytkownikow ma takie samo.
Wszystko pozostawiam waszej moralnosci- nie jestem w stanie dac werdyktu."

Dzieki za odpowiedz i wyjasnienie.

Zeby byla jasnosc - oswiadczam ze nigdy nie pisalem na to forum jako Stuk. I w ogole ani na tym ani zadnym innym forum nigdy nie wypowiadalem sie w stylu Stuka. Jak mam cos do kogos to mowie to wprost.

Albo to jest rzeczywiscie jakies zamieszanie z chellowskimi IP albo (w co jestem sklonny uwierzyc) jakas podpucha bandy pedalow ktorej nie pasuje moja obecnosc lub poglady wyrazane przeze mnie a nie potrafia ich obalic inaczej.

Klub Sportowy Grappling Kraków
Jiu-Jitsu, Mixed Martial Arts, Judo, Kick boxing, Boks
www.grappling.pl [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prosze, nie prowokuj mnie, żebym pojechał tak po tobie, że twoja kariera sie tu zakończy w jednej chwili, ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dudu ktorego kiedys znalem tak chamskiego numeru by nie wykonal. No ale tego Dudu jak widze juz nie ma.
A wracajac do poczatkowego postu, to pragne przypomniec ze z kontekstu wynikalo raczej ze chodzi o styl, a nie organizacje.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
http://bjj.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dudu GRAPPLING KRK
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2036
Jeszcze jedno uzupelnienie do tematu Stuka.
1. Z tego co sie wlasnie dowiedzialem to jest raczej malo prawdopodobne jezeli chodzi o przypadkowe pomieszanie chellowskich IP.
2. Wykluczam calkowicie mozliwosc ze to napisal ktos inny z mojego kompa - czasem korzystaja z niego inne osoby, ale po pierwsze ten kumpel ktory pisal z mojego kompa na tematy sztuk walki n.p. na forum Budo jest od ponad miesiaca w Szczecinie, a po drugie w czerwcu wogole nikt oprocz mnie z mojego kompa nie korzystal wiec ta mozliwosc zupelnie odpada.
3. Jak sie zorientowalem podpiac sie pod czyjes IP to jest maly pikus dla kogos kto sie na tym zna.

Do Acida:
A co ty mi koles mozesz?
A jezeli ci chodzi o moja kariere na tym forum to mozesz byc spokojny - wlasnie sam ja koncze bo po tym numerze ze Stukiem to forum smierdzi wedlug mnie gorzej niz mistrzostwa w Korei.

Klub Sportowy Grappling Kraków
Jiu-Jitsu, Mixed Martial Arts, Judo, Kick boxing, Boks
www.grappling.pl [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skończ już, wstydu oszczędź..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
dudu racja mozna sie podszyc.
Juz raz byla dyskusja na temat IP i acid najpierw sie zastanow o co kogo posadzasz a nie od tak zarzucasz komus podszywanie sie czy cos takiego. Ty walniesz sobie tekscik ze to takie same IP i nie wiesz ile komus wyrzadzasz tym zlego.

"Wy sie tylko bawicie, mi chodzi o zycie"
Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1)zbliżony czas pojawienia sie na sfd - stuk pojawia sie, znika - na jego miejsce wchodzi dudu
2)dobra znajomość wszystkich userów i topiców, przy liczbie przeczytanych 0 art.
3)ich pierwsze art. odrazu najeżdzają borute i bjj
4)zbliżone poglądy
5)zbliżone słownictwo/styl pisania
6)w końcu - ten sam IP

Ja w św. Mikołaja nie wierze. I prosze mi nie zarzucać stronniczości. Ja prosiłem o skasowanie również o skasowanie postu Boruty, który był skierowany do Miśka. Nie należe do bjj, nie mam żadnych związków z Borutą i BJJ Polska (ani na żywo, ani w i-necie). Dziwi mnie tylko nagły najazd nowych userów z liczbą przecz. art.=0 i którzy w pierwszym art. najeżdzają Borute i innych forumowiczów. I bardzo mi się nie podoba te zjawisko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Domyslam sie ze stary post o Stepelu ... zostal usuniety. I dobrze. Nie wiem jak na razie to dudu nie najezdzal na nikogo. A dudu nie ma 0 przeczytanych. A co do tych podszywaczy czy innych oszolomow to sie zgadzam ale dlaczego od razu powiazywac ich z normalnymi uzytkownikami?



"Wy sie tylko bawicie, mi chodzi o zycie"
Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Polski Kyokushin Karate

Następny temat

Vitor przegral z Chuckiem

forma lato