SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Masz super buty, teraz potrzebujesz tylko okularow do kompletu, zeby bacznie obserwowac daty tematow.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
W sumie pytanie nie jest glupie, warto kupic buty usztywniajace kostke, ze stabilna podeszwa.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Duzo takich tematow bylo . Buty za kostke to fajna rzecz, do tego cienka podeszwa i buty idealne na silownie

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Buty za kostkę i cienka podeszwa to złe połączenie, dlatego takich też się nie produkuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Dlatego nie mam butow za kostke, a z cienka podeszwa

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48
Ziperon
Masz super buty, teraz potrzebujesz tylko okularow do kompletu, zeby bacznie obserwowac daty tematow.

Po co tracisz czas odpisując na nieaktualne tematy? Nie potrzebne poświęcenie.
Wyszukiwałem konkretne tematy na forum, ten zwrócił moją uwagę i rzeczywiście nie spojrzałem na datę.

Co do butów z cholewką za kostkę, to jest ona potrzebna tym bardziej im grubsza jest podeszwa w bucie. Gruba podeszwa odcina układ nerwowy od informacji zwrotnej, zaburza odruchy pozycjonowania stopy. Przy cienkiej, elastycznej podeszwie usztywnienie w kostce nie jest potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
ja mam Air Maxy i rządze

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Ostatnio myślałem, że pawia puszcze, jak chłopak ściągnął obuwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Bywają brudasy, co poradzisz, sam czasem na materacach ćwiczę bez butów, ale nikogo nie powalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7403
TheSniper
ja mam Air Maxy i rządze


Są najeczki są dupeczki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie hantle ?

Następny temat

UFC Tapout na PSX

WHEY premium