SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 5 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771
Witajcie, mam mały problem z brzuchem, a dokładniej jego mięśniami. Otóż kiedy napinam brzuch, dwie górne partie ładnie wyglądają i są mocne, taki był mój cel, lecz 3 ta na samym dole, w ogóle nic nie widać (wręcz bym powiedział, że jest taki lekko wydęty, ale to może moja autosugestia jak patrzę z góry - często jak siedzę przed komputerem parę h, to potem po wstaniu zostają mi aż takie paski cieńkie (a nie jestem gruby) na tej części brzucha. Mój bodyfat to 11%, bmi jest w normie, więc czemu tak się dzieje? Czy ćwiczenia na tę partię brzucha pomogą?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
To na dole to zapewne tłuszcz... daj fote to będzie pewność.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 5 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771
Hm, średnio chcę fotki wstawiać, a jeśli to nawet tłuszcz, to jak się go najlepiej pozbyć? Mam dietę jako taką, na pewno nie jem fastfoodów itd, tylko raczej jakiś ryż kurczak, surówki, zwykłe kanapki z serami szynkami itd, tak więc jak się go pozbyć co o tym sądzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 5 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771
Albo postaram się wrzucić. Mam nadzieję, że to pomoże jakoś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Tak jak w każdym innym przypadku, stosując właściwie zbilansowane odżywianie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silne uczucie rwania pod stopami

Następny temat

POMOC!!!!!!

WHEY premium