SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak uczuc?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 72
3 lata temu spalem tylko przy zgadzonym swietle i plakalem jak bóbr kiedy umierala jakas tam postac).Teraz ogladajac horror ze znajomymi nie potrafie sie wystraszyc.Na filmach ani ksiazkach tez nie dam rady porzadnie sie wzruszyc.

Mam 15 lat ,on

Czytalem ,ze to moze byc objaw czegos powazniejszego ,dodatkowo moje wezly chlonne sa powiekszone od pol roku (chory chyba nie jestem)

Kiedys przy masturbacji (sick!) glowa bolala mnie tak ze musialem sie klasc i poczekac az ból ustanie(po prawej stronie glowy) Przeszlo to po jakims miesacu .Zostalo z tego zatkane prawe ucho przy mocniejszych cwiczeniach i lekki ból glowy (ten akurat rzadziej ,jednak ucho zawsze jest zatkane na 15 sekund po seri pompek ,kiedys bylo to moze 5 sekund)


Co o tym myslicie? Nie piszcie zebym poszedl z tym do lekarza ewentualnie rzuccie jakiegos pomocnego linka albo wypowiedzcie sie jesli cos o tym wiecie.

Krew badana kilka razy i jest w normie.
Mialem tez usuwane zylaki 3 stopnia z jader ,moze ma to jakies znaczenie?

Dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Idź do lekarza

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 72
Konkretnie chodzi mi o strach i wzruszanir ,to moze miec z tym zwiazek?

Pogadam o tym jeszcze z rodzicami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No zagadaj do mamy ale z tymi uczuciami to mi sie wydaje ze poprostu jestes zwyklym chooyem
No bo tutaj to kazdy ryczy jak ogladamy krola lwa.

A z powiekszonymi wezlami chlonnymi to idz do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 72
Z tym chooyem rozj**ales :D

Zdziwilo mnie tylko ze zmiana poszla tak szybko.
Co do tego bólu to dawno juz go nie czulem i i zostalo tylko to ucho (mozliwe ze to woskowina ,mam przynajmniej taka nadzieje). Kiedy wroce do domu sproboje.sie zmeczyc tak porzadnie i zobacze czy ból jeszcze istnieje.

Dzieki za poprawienie humoru :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Osłabione barki

Następny temat

Ból w odc lędzwiowym

WHEY premium