SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak przyrostów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
duże dysproporcje siad 40, wyciskanie 32
jedzenie ok

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
No niestety, nie dam rady więcej wycisnąć z sensowną techniką. Przysiad jeszcze z 5kg myślę, że udałoby się zrobić.

Jajecznica po treningu może być? Jajka + jakieś 100g chleba i pomidor. Pytam bo dosyć sporo tłuszczu z tego wyjdzie, a z kolei chleb razowy też tak średnio się nadaje chyba, lepszy byłby ryż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak zjesz nieraz to się nic nie stanie, zawodowcem nie jesteś, nie zwracaj zbytnio na to uwagi

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Co prawda dopiero połowa grudnia, ale od stycznia zaczyna redukcję, trochę fatu przybyło (3-4%, coś w tych okolicach), obecnie od miesiąca jadę na 2500kcal (B: 150g, WW: 284g, T: 85g) bo na 2400 strasznie marnie rosłem, na 2500 zaczęło chyba normalnie przybywać i tutaj pojawia się moje pytanie, jak zmienić proporcje BWT? Przy większej ilości białka mogę zamienić swoją życiową rolę z gazociągiem od ruskich ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mozesz węgli i tłuszczy podbić jak białko Ci nie służy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
ale ja o redukcji pisałem :)

Edit: racja, niezbyt wyraźnie to napisałem, pytałem o BWT redukcji

Zmieniony przez - Rafaeelloo w dniu 2014-12-11 12:21:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Napisałeś że marnie rosłeś to pomyślałem że masujesz.

ATo ile ważysz obecnie bo z ankiety na poprzedniej stronie to nie ma co redukować

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Jakieś 4kg przybyło, wiem że to wciąż mało, ale chciałbym nieco brzuch odkryć i znowu wrócić do masy, ma to jakiś sens w ogóle? Zmarnowałem okropnie dużo czasu tego "niby masowania" na szukanie pułapu, w którym zaczynam rosnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Wrzuć zdjęcia sylwetki. Zobaczymy jak to wygląda.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
koniecznie? nie mam czym zrobić, telefon spłaszcza zdjęcia do tego stopnia, że wyglądam jak deska, mimo że w rzeczywistości tak nie jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak przybrac sucho po redukcji

Następny temat

Dieta do ewentualnych poprawek

WHEY premium