SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak orgazmu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 24 lata, nie wiem co mi jest, ale od około 3 lat mam taki problem. Nagle spadło mi libido, zacząłem mieć problemy ze wzwodem i coraz rzadziej miałem orgazm. Czasami mam nocne wytryski, z tym wszystko w porządku, nawet czasem za często i po masturbacji z wytryskami też wszystko w porządku, ale z tymi wzwodami i libido jest tragedia. Byłem u kilku lekarzy i nikt nie umie znaleźć przyczyny. Robiłem badanie na poziom hormonów, ale tylko wolny testosteron wyszedł lekko poniżej normy, ale lekarz mówi, że taki mały spadek nie powinien powodować problemów. Jeden urolog mi zrobił USG jąder i powiedział, że w jednym widzi, że był stan zapalny, a drugie pomniejszone. Inny lekarz mi zrobił USG i powiedział, że jądra w idealnym stanie. Jak go zapytałem czy jedno mniejsze, to zmierzył i powiedział, że równe. Robiłem też badanie na poziom cukru i wyszło idealnie. Chcę też zrobić badanie moczu i zobaczyć czy coś nie tak z nerkami, bo też często chodzę dużo za często do kibla, a słyszałem, że problemy ze wzwodem może powodować piasek w nerkach czy coś... Jeszcze powiem, że nigdy nie brałem koksów i nie przyjmowałem hormonów. Miałem długo biegunki, przez kilka lat, a dopiero niedawno się tego pozbyłem, może jakieś duże niedobory mam czy coś...

Jak myślicie, co to może być? Bo może brak wzwodów się zdarza, ale nie słyszałem o braku orgazmu u faceta, więc to jest dziwne...
Tylko nie piszcie, że niedobór molibdenu, bo się wkurzę, jak ktoś się nie zna w temacie to niech nie googluje i nie wypowiada się.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6774
a te sraczki to z czym miales zwiazane z nerwicą? takie rzeczy co piszesz mogą mieć związek z psychiką.

Nie ważne co powiesz.... ważne co zrobisz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z nietolerancją niektórych pokarmów. Dopiero niedawno zrobiłem test i wykluczyłem z diety wszystko co mi szkodzi i teraz jest idealnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś mi się wydaje, że to przez ten testosteron... w moim wieku powinien być wyższy. Kupię sobie prolongatum czy tam jakiegoś propa i wypróbuję, jak zadziała to pójdę do urologa i powiem, że chcę dostawać testosteron. Ten pierwszy urolog u którego byłem chciał mi dać testosteron, ale już do niego nie wróciłem, bo to prywatnie. A jak nie zadziała to nie wiem co zrobię... chyba w końcu się zabiję.

PS. jest coś takiego, że jak mam wytrysk, nieważne czy nocny czy normalny, to przez jakiś czas, kilka dni nie mam w ogóle tego libido, jakby zerowe... o co może chodzić? Tak jakby to sie ładowało. Ale z ilością spermy jest ok, tylko te libido bardzo spada i wzwodów nie ma w ogóle. Od ponad pół roku się nie masturbuję bo myślałem, że może w tym problem, ale jest tak jak było :/

Zmieniony przez - kam2048 w dniu 2010-07-16 23:54:01
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikt nie odpisuje... no to wymyśliłem coś takiego.
Może jest coś nie tak z moim mózgiem, wytwarzaniem LH czy coś... żeby os razu jajek nie niszczyć testosteronem, zacznę od HCG. 500mg na tydzień. Taka ilość mi się wydaje, że powinna pobudzić jądra do takiej produkcji testosteronu, żeby wszystko z libido i wzwodami wróciło do normy. Jeśli nie będzie poprawy, to po 2 tygodniach dołączam do tego prolongatum na początek 50mg na tydzień, nie potrzebuję dużo tylko tyle, żeby sprawdzić czy to rzeczywiście zbyt niski testosteron jest przyczyną takich objawów jakie mam. A jak nie podziała to będę powoli zwiększał dawkę. Chcę to brać tylko dla testu, a nie, żeby przykoksować więc nie piszcie, że cykl to jeszcze nie dla mnie, żeby poczekać itp... Jak zadziała testosteron to wracam do lekarza, opowiem mu wszystko od początku do końca i chcę przyjmować testosteron.
Jak ocenicie ten pomysł? Już mam w dupie to, że coś po tym może mi się stać... 2 razy próbowałem się zabić i to właśnie przez to co mi jest miałem doły... a teraz pół roku bez depresji, dołów nie mam, antydepresantów nie biorę, alkoholu w ogóle nie piję, rzuciłem palenie, nie masturbuję się, zdrowo jem, biorę witaminy i minerały, ćwiczę, mam dobrą prace, kasę, tylko dziewczyny brak i nie chcę mieć przez to g****... bo wszystko ok, brak stresu, a to nie przechodzi :/ Kto by się w końcu nie załamał... no więc co mi szkodzi spróbować jak i tak nie widzę sensu żyć dalej przez to g****.


Zmieniony przez - kam2048 w dniu 2010-07-17 18:04:05
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 555 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3466
jak chcesz zwiększone hormony w organizmie to zainwestuj w koksy

Zmieniony przez - TeoMaster w dniu 2010-07-17 18:04:26
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6774
spróbuj w dziale doping... tam zapewne wieksze rozeznanie mają.

Nie ważne co powiesz.... ważne co zrobisz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Objawy wskazują na znacznie podwyższony poziom prolaktyny.Dam Ci kilka linków do poczytania i sugeruję zrobić badania hormonalne.
http://www.sp.viamedica.pl/darmowy_pdf.phtml?indeks=4&indeks_art=24&VSID=9149e84461292dc857d7105ea30a93f0
http://www.interna.com.pl/nadmiernewydzielanieprolaktyny.htm 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześc Kam i co rozwiązałeś problem, bo mam poodobną sytuację od długiego czasu?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daty .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapalenie mięśnia żebrowego

Następny temat

szorstkie rece oraz suche stopy ? jakie kremy dla boya

WHEY premium