SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brać koks czy nie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3747

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
teraz masz wysoki poziom naturalnego testa nie ma co w nim mieszać,układ hormonalny stabilizuje się średnio do 21 roku życia,czym więcej zrobisz bez saa tym więcej potem osiągniesz na saa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
masz dostep do sprawdzonych srodkow ( undergroundy co niekture sa godne uwagi, lepiej jednak bic apteke ) i pojecie o tym jak trenowac i jesc i uzywac, a do tego dosc jasny obraz w glowie tego co chcesz robic to siegaj.
1

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
najlepiej się wstrzymac jak najdłużej,bo potem to droga bez powrotu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
nie bierz nie warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Zobacz jak kończą niedzielni koksiarze:

https://www.sfd.pl/Metanabol_15_dzień_na_cyklu,_nie_staje_:_-t1052160.html

Dalej chcesz w to wejść...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
Ja osobiscie do 26 roku zycia sie wstrzymalem i nie zaluje, wiekszosc kolegow siegala duzo wczesniej i wcale im to na lepiej nie wyszlo, a z drugiej strony tez nie bylo takiej eksplozji miesni jakiej sie spodziewalem ale, fakt faktem, lepiej dojrzec, zaczac zarabiac swoje pieniadze itd. bo koks nie jest tani, styl zycia tez ( jedzenie suple i dobra silownia ) wiec tak jak chlopaki mowia, nie spiesz sie z niczym i staraj sie czerpac przyjemnosc z tego co robisz.

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 82
Dzięki chłopaki, poziom mojego naturalnego jest wysoki czyli oznacza to że w tym wieku jestem jakby ciągle ''na bombie'' w porównaniu np. do 40 lat bez SAA, dobrze to rozumiem? A nie biorę tak jestem z siebie dumny bo jak zaczynałem to byłem najgrubszy w klasie, a teraz to każdy się mnie pyta jak ''mieć taką łape jak ty'' ''jak zrobiłeś ten brzuch'' więc postęp jest, a co dalej pomyśle...Grow akurat z kasą u mnie problemu nie ma bo chodze do pracy mieszkam z rodzicami więc te 1300 zł mam na diete i suple co miesiac bo nic innego opłacać nie musze. Dzięki za uświadomienie, jednego 'uratowaliście':) POZDRO!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
bardzo dobra decyzja,u 40 latka to poziom testosteronu już idzie w dół ty teraz masz najlepszy okres na osiągnięcie jak najwięcej naturalnie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Po 30'stce zaczyna spadać już.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 82
Chłopaki a dam Wam pytanie z innej beczki bo mam ten ''problem'' od 2 miesięcy. Pomimo że mam dziewczyne i spotykam sie z nią codziennie to muszę sobie jeszcze ''na ręcznym'' przejechać conajmniej 2x... nigdy tak nie miałem teraz mam wytryski 4-5 razy dziennie, muszę się masturbować/sex co 3-4h bo nie wytrzymam, nigdy tak nie miałem, raz dziennie i spokój.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

test E + Deca

Następny temat

Pytanie cykl na omce.

WHEY premium