SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bpc 157 ile na raz?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki i suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 207
Witam. Czy mozna wstrzyknac sobie 1mg 1000mcg bpc na jeden raz czy trzeba obowiazkowo na dwa razy? Ile maksymalnie na raz mozna wstrzyknac. Z gory dzieki za odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
A w jakim celu będzie szło bpc?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 207
Na regeneracje kostno stawowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 207
O sporym nasileniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
witaj.
teoretycznie BPC ladujemy czesciej w a mniejszej ilosci, czyli nawet 2 iniekcje dziennie po 200-300 mcg na porcje. Wszystkoe tez zalezy od miejsca podania czy chcemy zadzialac ogolnoustrojowo czy miejscowo. W przypadku podawania miejscowego lepiej czesciej a mniej. Natomiast jak walczymy z jakas choroba kostna, ogolnoustrojowa, to mozna pokusic sie o wieksze iniekcje, ale tez codziennie. Warto wtedy rozwazyc dodatek TB500 ktory uzupelnia sie w takim dzialaniu z BPC. Wtedy TB mozesz dac 2 mg raz na 5 dni, codziennie BPC 500 mcg


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2023-07-27 18:41:39

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 207
A ja slyszalem ze tb500 przez 4 dni 2mg i trzy dni przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
Ja biłem Tb 1 mg co 2 dni i tak też rozpisuje innym

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
sa rozne szkoly, niektorzy TB500 leca dosc dlugo, nawet w "suplemenetajci stalej" jezlei przychodzi okres ciezkich treningow, koncowki redukcji itd. Ja pzrewaznie bije 2 mg co 5 dni, a bpc157 wrzucam po 250 mcg 2x dziennie w okolice miejsca, gdzie jest jakis problem ze stawami itd. Tutaj nie ma jednej slusznej drogi :) pepki to jak suplementacja bardziej niz typowe koksowanie, wiec tutaj mozna wg potrzeb sobie dobierac rozne protokoly. Inaczej jest tylkoz tymi pepkami od ktorych trzeba robic przerwe jak np epithalon czy ghkcu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
Ja bilem 500 dziennie, 250 rano i 250 wieczorem ale słyszałem że dawka 1mg dziennie też leci u niektórych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po cyklu sarm ph

Następny temat

Coś pływa w cardarinie gw501516 + dawkowanie

WHEY premium