SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boster Teścia Na Odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6288
Jaki obecnie najlepszy booster teścia na rynku do odbloku po 100 tabs mety ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
mx-force + DAA z Power X sport.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie ten dział
odblok apteczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Dzial dobry , a odlobk apteczny zrobi wiecej stat niz pozytku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
na pewno,nie wiesz nie doradzaj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
mx-force i daa pxs- petarda wc..j po takim polaczeniu po p-magu czy h-drolu. bardzo mocny taki odblok wbrew pozorom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6288
dzięki , a znacie może jakiś konkretny sklep internetowy gdzie mogę zamówić te zabawki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 492
a co np wziąsc po odbloku z supli?? mam za soba długi, 1,5roczny cykl i po odbloku dobrze by było wspomuc się suplami;)
Co doradzacie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
połączenie axis-ht i novedex super sprawa,choć nad novadexem bym się zastanawiał bo ktoś wstawiał badania ze blokuje też

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Post Cycle Matrix to ciekawa zabawka.

ale nie wiem jak bardzo Cie przyblokowało i czy akurat będzie pasowała do Twojego akutalnego stanu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
ja po h-drolu wzialem novedex xt i to byl blad starszny. H-drol nie jest androgenny prawie w ogole nie blokuje, novedex zbil estro na maxa i bylo to co najgorsze, nie polecam. Axis ht ponoc fajna zabawka.
po odbloku ja proponowalbym t-bol + e-bol + c-bol + p-bol o ile stac Cie na takie zestawy;D jak nie to sam t-bol i e-bol fajnie robia. c-bol to dobra kreta, p-bol przedtreningowka. A o jakie konkretnie "kategorie" suplowe Ci chodzi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po jakim czasie kolejny cykl?

Następny temat

propozycje na 5 cykl (bold, oxa, master, tren???

WHEY premium