SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bomba + Astra od Zenka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 302 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8303
Dobry wariat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
Ja się zaszczepiłem i miałem coś ala grypę 24h,ale u mnie kilka osób tak miało bez bombki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Ja mogłem się zapisać na 4 lub 5 maja na Astrę, a 6 maja już była Moderna do wyboru. Więc jutro z rana biję cypio, a po południu Modernę :)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1680 Napisanych postów 3705 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39238
sHarkYy
Ja się zaszczepiłem i miałem coś ala grypę 24h,ale u mnie kilka osób tak miało bez bombki


To normalne bo w koncu wszczepiany jest martwy wirus odpowiedzialny za przeziebienie u szympansow tak wektorowe dzalaja ale te mRNA tez taka odpowiedz moga wywolac

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
Właśnie nigdy nie miałem nic podobnego po innych szczepieniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 302 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8303
Ja zszedłem ze środków, i na samym teściu. Dzisiaj szczepienie o 14 Pfizerem. Póki co wszystko ok
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1680 Napisanych postów 3705 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39238
sHarkYy
Właśnie nigdy nie miałem nic podobnego po innych szczepieniach


a jakie szczepienia miałeś? Rok temu córeczka robiony miała pakiet szczepień dla malutkich dzieci i to samo nam mówili po każdym szczepieniu - kupcie leki na gorączkę i na skórę, bo mogą wystąpić uboczne. Na szczęście nie miała nic nigdy.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
Wszystkie, które są obligatoryjne i chyba na grypę się kiedyś szczepiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
Viciouslov
Ja zszedłem ze środków, i na samym teściu. Dzisiaj szczepienie o 14 Pfizerem. Póki co wszystko ok

Może być nic, a może być coś a'la grypa lżejsza lub mocniejsza - tak doba lub dwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 302 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8303
Dwie doby minęły. Sam test - szczepionka pfizer. 31 lat. Pierwsza doba ból w ramieniu, druga doba przeszlo
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostek po 2 cyklach

Następny temat

Ovitrelle - przelicznik dawek do HCG

WHEY premium